امروز: یکشنبه 23 مرداد 1401 - 22:28 تبلیغات

خاطرات شهید بی‌سر مدافع حرم به روایت دختر شهید‌

ما خبر نداشتیم که بابا چطور شهید شده. یک نفر برگشت گفت خوش به حالت حاج اصغر که مثل اربابت بی‌سر دفنی/ یک شب من خواب پدرم را دیدم. خواب دیدم همه ما در حرم امام حسین(ع) هستیم. همه رزمنده‌ها لباس خاکی به تن دارند و با صدای بلند لبیک یا حسین می‌گویند. بابا از بین رزمنده‌ها بیرون می‌آید و می‌گوید این‌ها همه به لطف این‌ رزمنده‌هاست

رشد 3 برابری قبولی دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد در کنکور 1401

تهران (پانا) - معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران با اشاره به کسب رتبه‌های برتر کنکور 1401 توسط دانش‌آموزان تحت پوشش این مرکز گفت که میزان دانش‌آموزان تحت پوشش که مجاز به انتخاب رشته شده‌اند نسبت به سال گذشته 3 برابر شده‌ است.

آخرین وضعیت پروژه فرهنگی صبا؛ تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام از نان شب هم واجب‌تر است

تهران (پانا) - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی گفت که مشکلات حقوقی پروژه باغ صبا شفاف شده است و اکنون باید چالش‌های آن حل شود زیرا اتمام این نوع پروژه‌ها از نان شب هم برای مدیریت شهری واجب‌تر است.

باید چرخه عملیاتی میان دانش، تولید و اقتصاد کشاورزی ایجاد شود

تهران (پانا) - عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با اشاره به اینکه در حوزه کشاورزی بخش دلالی سودآوری بیشتری دارد عنوان کرد که تربیت تکنسین در حوزه کشاورزی نیاز به ایجاد انگیزه دارد و باید چرخه عملیاتی میان دانش، تولید و اقتصاد کشاورزی ایجاد شود.

رقابت در آموزش معلمان، کیفیت آموزش مهارت‌محور را بالا خواهد برد

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در نظام رتبه‌بندی معلمان رقابت میان آموزش، کیفیت ارائه دروس را بالا خواهد برد عنوان کرد که همین معلم‌ها تربیت‌کننده نیروی انسانی ماهری هستند که در‌آینده بخش مهمی از زنجیره تأمین نیروی انسانی تعریف خواهد شد.

طرح توسعه بهشت زهرا(س) به کجا رسید؟

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران گفت که هنوز گزارش دقیقی از سوی شهرداری تهران درباره توسعه بهشت زهرا به شورا ارسال نشده است.

چرا نیروی انسانی از بازار کار انتخاب می‌شود، نه از مراکز فنی و حرفه‌ای

تهران (پانا) - نایب‌رئیس کمیسیون تخصصی کشاورزی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران عنوان می‌کند که نیرویی که به‌تازه‌گی از دانشگاه علمی کاربردی یا مراکز فنی و حرفه‌ای فارغ‌التحصیل شده است عموماً با علم روز موردنیاز صنایع آموزش ندیده است و درنهایت کارخانه‌دار چاره‌ای ندارد مگر اینکه برای انتخاب نیروی انسانی به بازار کار مراجعه کند.

همه عناوین گفت‌وگو