امروز: دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 - 12:36 تبلیغات

از مدرسه تا آموزش مجازی؛ آموزش حضوری جایگزین ندارد

تبریز (پانا) - با شیوع ویروس کرونا، آموزش دچار تغییر و تحولات زیادی شد و مدارس به ناچار برای ادامه فعالیت به آموزش غیرحضوری روی آوردند، اما آموزش غیرحضوری نه تنها برای دانش‌افزایی دانش آموزان کافی نبوده، بلکه سبب کاهش یادگیری آنها نیزشده است . به گفته بسیاری از دانش‌آموزان و معلمان، حضور در کلاس‌های درس تاثیر بسیاری بر یادگیری و اجتماعی شدن دانش‌آموزان دارد.

کرونای هندی به چابهار هم رسید

تهران (پانا) - سازمان بنادر و دریانوردی از قرنطینه سرنشینان یکی از شناورهای سنتی پاکستانی ورودی به بندر چابهار پس از مثبت شدن تست کرونای دو تن از دریانوردان آن خبر داد.

کرونای انگلیسی در کشور پخش شده است

تهران (پانا) - معاون درمان وزیر بهداشت با بیان اینکه کرونای انگلیسی به صورت گسترده در سطح کشور پخش شده است، گفت: تا پایان ماه رمضان جمع زیادی از افراد پرخطر علیه ویروس کرونا واکسینه می‌شوند و دو ماه بعد با تولید انبوه واکسن و واکسیناسیون عمومی، با فراغ بال بیشتری می‌توانیم مردم را نسبت به برگزاری مجدد مراسم و آیین‌های ملی و مذهبی دعوت کنیم.

سفرهای نوروزی تشدید کننده کرونای انگلیسی است

ساری (پانا) - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نسبت به استمرار نگرانی به دلیل طغیان ویروس جهش یافته و سفر به عنوان تشدید کننده این بیماری در کشور هشدار داد و تأکید کرد که همکاران نظام سلامت تاب‌آوری بیشتری نخواهند داشت و من شرمسار از این وضعیت هستم.

سازمان جهانی بهداشت: توجه به علائم پایدار کرونا، اولویت کشورها باشد

تهران (پانا) - مدیر اروپایی سازمان جهانی بهداشت روز پنجشنبه اعلام کرد، بیمارانی که نشانه‌های پس از ابتلا به کووید – ۱۹ یا علائم طولانی مدت آن را تجربه می‌کنند، باید مورد توجه قرار بگیرند و درک تبعات مستمر این بیماری باید اولویت مقام‌های بهداشتی کشورها باشد.

همه عناوین اخبار کرونا