امروز: جمعه 31 شهریور 1402 - 09:37 تبلیغات

‌‌طرح 313 سازمان دانش‌آموزی در راستای شناسایی شخصیت‌های برجسته و تمدن‌سازبرای آینده‌سازان کشور است/ فیلم

قزوین (پانا) - نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی هدف از اجرای طرح ۳۱۳ سازمان دانش‌آموزی را شناسایی و معرفی شخصیت‌های برجسته، الگو و تمدن‌ساز هر منطقه دانست و گفت در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری بر تقویت هویت دینی و ملی، قشر آینده‌ساز دانش‌‌آموزان باید با مفاخر و مشاهیر برجسته ملی استان خود آشنا شوند به این دلیل که از هویت ملی، منطقه‌ای و استانی خود آگاهی کامل داشته باشند.

آیین اختتامیه فعالیت‌های تابستانی پایگاه‌های غنی سازی اوقات فراغت استان قزوین /فیلم

قزوین (پانا) - اختتامیه فعالیت‌های تابستانی پایگاه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت استان قزوین، تجلیل از فعالان و برگزیدگان جشنواره‌ها و مسابقات فرهنگی و هنری با رویکرد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، چهل و یکمین جشنواره فرهنگی هنری فردا و بیست و سومین دوره مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری _شهریور ۱۴۰۲ با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش استان قزوین برگزار شد.

راهیابی ۱۱ هنرستان استان قزوین به مرحله کشوری رویداد الف تا

قزوین (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین خبر داد رویداد الف تا با هدف ترویج، حمایت و به‌اشتراک‌گذاری ایده‌ها و تجارب تحول‌آفرین مدرسه‌ای برگزار می‌شود که طی آن ۱۱ هنرستان استان قزوین به مرحله کشوری این رویداد راه یافتند.

باید برای معرفی حماسه فتح خرمشهر از کار شعاری پرهیز شود

قزوین(پانا) - رئیس پژوهشکده دفاع مقدس امروز در مراسم سالروز آزادسازی خرمشهر که دراداره کل آموزش و پرورش قزوین برگزار شد، گفت باید برای معرفی حماسه فتح خرمشهر از کار شعاری پرهیزشود تا عمق و ماندگاری در اذهان دانش‌آموزان داشته باشد.

باقیات الصالحاتی از جنس مدرسه یاری

قزوین(پانا)- در شهرک مدرس منطقه شال دراستان قزوین نهضتی مقدس به راه افتاده که در آن خانواده‌های متوفی برای شادی درگذشتگان خود بخشی از هزینه‌ها را صرف امر مقدس مدرسه‌یاری می‌کنند.

همه عناوین آموزش و پرورش قزوین