امروز: یکشنبه 7 خرداد 1402 - 10:20 تبلیغات

آیت‌الله رئیسی: ستاد ملی زنان بجای تصدی‌گری بر اجرای قوانین این حوزه تمرکز کند

تهران (پانا) - رییس‌جمهوری با بیان اینکه در حوزه زن و خانواده، قانون و آیین‌نامه و برنامه کم نداریم، گفت ستاد ملی زنان ضمن پرهیز از هرگونه تصدی‌گری، بر پیگیری و اجرای این قوانین و برنامه‌ها تمرکز کند.

دانشگاه فرهنگیان یکی از مؤلفه‌های اصلی تحول بنیادین در آموزش‌وپرورش‌ است

‌تهران (پانا) - نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گفت دانشگاه فرهنگیان نقشی محوری در تعلیم و تربیت و آینده نظام دارد و باید در جهت تربیت معلمانی متدین، متخصص، کارآمد و پژوهش‌محور در راستای ایجاد تمدن بزرگ اسلامی گام بردارد.

دستور ویژه آیت‌الله رئیسی برای رسیدگی فوری به سانحه ریزش ساختمان در آبادان

تهران (پانا) - رئیس‌جمهوری که در سفر عمان به سر می‌برد، به معاون اول خود دستور داد ضمن اعزام گروه‌های امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی تهران برای امداد به آسیب‌دیدگان، کلیه امکانات استانی و کشوری را برای رسیدگی فوری به سانحه ریزش ساختمان در آبادان به کار گیرد.

برای جبران کمبود معلم؛ ‌نیروهای باتجربه و بازنشسته آموزش‌و‌پرورش از مهرماه به‌کار گرفته می‌شوند

تهران (پانا) - پیشنهاد مشترک وزارت آموزش و پرورش و سازمان امور اداری و استخدامی کشور در زمینه استفاده از نیروهای باتجربه و حتی بازنشسته آموزش و پرورش برای تدریس در مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح و مصوب شد برای جبران کمبود معلم در مقاطع تحصیلی یاد شده این نیروها از مهرماه به‌کار گرفته شوند.

دولت به دنبال فعال کردن ظرفیت‌های استان گیلان است

تهران (پانا) - رئیس جمهوری با اشاره به اینکه استان گیلان از ظرفیت‌های اقتصادی و گردشگری گسترده‌ای برخوردار است، اظهار داشت: دولت با بررسی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده به دنبال فعال کردن ظرفیت‌های استان گیلان در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید در سطح استان است.

همه عناوین دولت