امروز: سه شنبه 18 مرداد 1401 - 06:25 تبلیغات

رتبه 8 کنکور تجربی: دبیرانم در دوران کرونا همیشه پاسخگوی سوالات و مشکلاتم بودند

ارومیه (پانا) - نفر هشتم کنکور سراسری در گروه آزمایشی رشته تجربی که دانش‌آموز مدرسه شهید بهشتی یک ارومیه است، گفت موفقیتش در کنکور نتیجه تلاش و کوشش خودش و حمایت معلمان در دوران کرونا و خانواده‌اش بود.

خروج گندم از آذربایجان‌‌ غربی ممنوع است

ارومیه (پانا) - رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌‌ غربی تاکید کرد خروج گندم بدون اخذ مجوز از سازمان جهاد کشاورزی و اداره کل غله و خدمات بازرگانی از این استان ممنوع است.

اقدامات ستاد ثبت‌نام در راستای شعار ثبت‌نام مطلوب، نظارت همگانی و نصیب برابر آموزشی بوده است

ارومیه (پانا) - رییس اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی گفت اقدامات ستاد ثبت‌نام استان در راستای شعار ثبت‌نام مطلوب، نظارت همگانی و نصیب برابر آموزشی بوده است.

ارزیابی سلامت 14هزار نوآموز آذربایجان‌ غربی

ارومیه (پانا) - رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی آذربایجان‌ غربی گفت از آغاز فعالیت پایگاه‌های سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان تاکنون قریب به 14 هزار نفر ارزیابی اولیه شده‌اند.

وزیر نیرو: طرح‌های احیای دریاچه ارومیه به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد

ارومیه (پانا) - وزیر نیرو با اشاره به اتمام بخشی از طرح‌های احیای دریاچه ارومیه گفت این طرح‌ها به مرور در ماه‌های آینده به بهره‌برداری می‌رسد که انتقال پساب بهداشتی از تبریز و ارومیه و تونل انتقال آب از مهمترین آن‌ها‌ست.

تصویب منطقه ویژه اقتصادی سرو مهمترین عامل توسعه بخش صومای برادوست ارومیه است

ارومیه (پانا) - استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به تصویب منطقه ویژه اقتصادی سرو و انجام برخی مقدمات اجرایی شدن این منطقه گفت این امر مهمترین عامل توسعه منطقه صومای برادوست ارومیه خواهد بود.

روند احیای دریاچه ارومیه شتاب بیشتری گرفته است

ارومیه (پانا) - استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اجرای برنامه‌های مختلف برای احیای دریاچه ارومیه در یک دهه گذشته، گفت با عنایت رئیس‌جمهور روند احیای دریاچه در دولت شتاب بیشتری گرفته است.

دستیابی به اهداف آموزشی و تربیتی با مشارکت مردمی و دستگاه‌های دیگر تسریع می‌شود

ارومیه(پانا)‌ - معاون وزیر و رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت آموزش و پرورش به تنهایی قاد ر به دستیابی به اهداف سند تحول و ماموریت‌های سنگین خود نخواهد بود و مشارکت مردمی و دستگاه‌های در این زمینه تسریع کننده این اقدام مهم است.