امروز: سه شنبه 7 تیر 1401 - 20:35 تبلیغات

امروز راه بهشتی ادامه دارد

تهران (پانا) - سخنگوی شورای نگهبان نوشت شهیدبهشتی در همه عرصه‌هایی که ورود کرده است، حضوری موثر داشته و آن‌ها اکنون باقیات الصالحات اوست از ایفای نقش بی‌بدیل در تدوین قانون اساسی تا شورای عالی قضایی.

ارائه برنامه ‌همکاری جامع ایران و ترکیه به چاووش اوغلو

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه گفت در سفر آقای چاووش اوغلو به تهران پیشنهاد تدارک یک نقشه راه جامع و بلندمدت به ایشان ارائه و در سفر به ترکیه پیشنهاد مکتوب‌ ایران تحت عنوان همکاری‌های جامع و بلندمدت در حوزه‌های اقتصادی، علمی، فرهنگی، نظامی، دفاعی و گردشگری به وزیر خارجه ترکیه ارائه شد.

ایران عضو هیات مدیره اتحادیه بین‌المللی تعاون شد

تهران (پانا) - سخنگو و رییس شورای اطلاع رسانی دولت از عضویت ایران در هیات مدیره اتحادیه بین‌المللی تعاون (ICA) برای نخستین بار خبر داد و این عضویت را تسهیل‌گر انتقال دانش روز به کشور و ارتقا فعالیت‌های کمی و کیفی تعاونی‌های ایران دانست.

مصادیق نقض حقوق بشر از سوی آمریکا

تهران (پانا) - وزارت امور خارجه به‌مناسبت آغاز هفته حقوق‌ بشر آمریکایی در توئیتی به موارد متعدد نقض حقوق‌بشر و حقوق بین‌الملل از سوی ایالات متحده آمریکا اشاره کرده است.

هشدار ایران درباره فتنه آمریکا در افغانستان

تهران (پانا) - نماینده ویژه رئیس‌جمهوری در امور افغانستان نوشت اولویت آمریکا برای آشوب هدفمند در افغانستان، جنگ‌آفرینی قومی و مذهبی است تا هزاره و تاجیک را قربانی طرح خود کرده و بحران افغانستان را منطقه‌ای کند.

گفت‌وگوی ثمربخش ایران با «بورل»

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه کشورمان، با اشاره به دیدار امروزش با جوزف بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت گفتگوی ثمربخشی در مورد طیفی از مسائل دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی، شامل آخرین وضعیت مذاکرات لغو تحریم‌ها داشتیم.

در شهرهای زرد و آبی در فضاهای باز الزام استفاده از ماسک وجود ندارد

تهران (پانا) - سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، پیگیری پرداخت مطالبات و معوقات پزشکان، پرستاران و بیمارستان‌ها را از سوی وزارت بهداشت، دفتر ریاست‌جمهوری و سازمان برنامه و بودجه، به عنوان یکی از مصوبات جلسه امروز این ستاد اعلام کرد.

تبریک سخنگوی دولت به جمعیت هلال‌ احمر

تهران (پانا) - سخنگوی دولت، اعطای جایزه «هانری داویسون» و پذیرش پیشنهاد ایران برای تأسیس صندوق بین‌المللی کمک‌های بشردوستانه را به جمعیت هلال احمر تبریک گفت.

همه عناوین شبکه‌های اجتماعی