امروز: دوشنبه 4 بهمن 1400 - 18:01 تبلیغات

داعش مسئولیت انفجار مرگبار هرات را پذیرفت

تهران (پانا) - گروه داعش در یک پیام تلگرامی مسئولیت انفجار روز شنبه یک ون در منطعه حاجی عباس از ناحیه دوازدهم شهر هرات را بر عهده گرفته است. در این حمله هفت نفر از جمله چهار زن کشته شدند.

دریافت سود از دیرکرد وام‌ها ممنوع شد

تهران (پانا) - مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی گفت بانک مرکزی به دنبال تدابیری برای اجرای کامل ابلاغیه ممنوعیت قطعی اخذ سود از جرائم دیرکرد تسهیلات است.

اعلام زمان اعطای وام بدون ضامن

تهران (پانا) - وزیر اقتصاد گفت با بخشنامه وزارت اقتصاد و پیرو جلسه هفته قبل آقای رئیس‌جمهور، بانک‌های زیرمجموعه این وزارت مکلف شدند تسهیلات زیر ۱۰۰میلیون تومان افراد حقوق‌بگیر و مستمری‌بگیر دارای رتبه اعتباری مناسب را "بدون ضامن" انجام دهند.

مصرف گاز رکورد زد

تهران (پانا) - وزیر نفت گفت طی ۲۴ ساعت گذشته رکورد تاریخی مصرف ۶۹۲ میلیون مترمکعب گاز در بخش های خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده ثبت شد.

عرضه 200 هزار عنوان کتاب در دومین نمایشگاه کتاب مجازی

تهران (پانا) - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام توییتری با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران ، از عرضه ۲۰۰ هزار عنوان کتاب همزمان با این نمایشگاه خبر داد و نوشت استقبال از این رویداد ملی، رشد صنعت نشر و پیشرفت فرهنگی را به دنبال خواهد داشت.

"هماهنگی نزدیک" میان تهران و مسکو پیش‌نیاز تکمیل موفقیت‌آمیز مذاکرات احیای برجام

تهران (پانا) - نماینده روسیه در سازمان‎های بین‌المللی واقع در وین در توییتی پس از دیدار با رئیس هیات ایران در مذاکرات هسته‌ای "هماهنگی نزدیک" میان تهران و مسکو را پیش‌نیاز تکمیل موفقیت‌آمیز مذاکرات احیای برجام خواند.

همه عناوین شبکه‌های اجتماعی