امروز: سه شنبه 8 فروردین 1402 - 19:05 تبلیغات

خبر ویژه برای متقاضیان طرح یکپارچه خودروهای داخلی

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن اشاره بر اینکه سایت سامانه یکپارچه خودروهای داخلی امروز بسته می‌شود و ثبت‌نام به پایان می‌رسد، از فعال شدن مجدد آن برای ثبت‌نام طی روزهای ١۶ لغایت ١٨ فروردین خبر داد.

راویان راهیان نور مسئولیت سنگین «جهاد تبیین» را برعهده دارند

تهران (پانا) - وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، نوشت‌ راویان صادق راهیان نور چه آنها که خودشان جنگ را تجربه کرده‌اند و دیگرانی که بعدها آموختند، بخش مهمی از مسئولیت سنگین «جهاد تبیین» را به تنهایی بر عهده دارند. 

تکرار ادعای مشارکت ایران در جنگ اوکراین از سوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا

تهران (پانا) - مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن تکرار ادعای بی‌اساس و مردود مشارکت نظامی ایران و روسیه در جنگ اوکراین که بارها از سوی مقامات کشورمان رد شده، مدعی شد که اوکراین بار دیگر از سوی روسیه با پهپادهای ایرانی مورد حمله قرار گرفته است.

مسؤولیت سنگین جهاد تبین با تلاش راهیان نور

تهران(پانا) - وزیر میراث فرهنگی نوشت راویان صادق راهیان نور چه آنها که خودشان جنگ را تجربه کرده‌اند و دیگرانی که بعدها آموختند، بخش مهمی از مسئولیت سنگین «جهاد تبیین» را به تنهایی برعهده دارند.

نفرت پراکنی نتیجه اسلام‌هراسی سیستماتیک در غرب است

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه اسلام‌ستیزی و اسلام‌هراسی سیستماتیک در غرب، نتیجه‌اش نفرت پراکنی و خشونت آشکار است، گفتبررسی دقیق این اقدام وحشیانه و اعلام نتایج آن مسؤلیت فوری دولت انگلیس است.

همه عناوین شبکه‌های اجتماعی