امروز: چهارشنبه 9 فروردین 1402 - 01:23 تبلیغات

معرفی جاذبه‌های گردشگری شهرستان گلبهار

گلبهار(پانا) - شهر‌گلبهار که از سال۱۳۶۶مطالعات و طراحی آن آغاز شد یکی از شهرهای ایران و استان خراسان رضوی است که در۳۵کیلومتری شمال غربی مشهد وجود دارد و در۱۲ آبان ماه۱۳۹۹مصوبه شهرستان شدن آن تصویب شد.

بهار طبیعت و بهار معنویت پیوندی محکم بین نو شدن طبیعت و نوشدن دل‌های ما نوجوانان است

فصل بهار فصل رویش مجدد است. زمین مرده، دوباره جان می‌گیرد. درختان شکوفه می‌زنند. همه جا بوی زندگی و سرسبزی می‌دهد و چقدر زیبا و با طراوت است، که امسال بهار طبیعت و بهار معنویت تقارن پیدا کرده است.

سبزه‌هایی از جنس لطافت مادرانه

در کوچه پس کوچه‌های شهر، به‌دنبال خانه‌ای بودیم که پلاک آن خانه را نداشتیم و فقط نام کوچه را می‌دانستیم‌، کوچه «شهید رضا تاجیک‌بالا».

نقش‌ وزارت دفاع در رسیدن به ارتفاعات بالاتر از 500 کیلومتر در فضا

‌صنعت فضایی کشورمان در واقع یک صنعت نوپاست که نسبت به بسیاری از صنایع دیگر مانند نفت، گاز، برق، آب و... عمر بسیار کمی دارد، اما باید توجه داشت‌ که صنعت فضایی ایران با همین عمر کوتاهش، توانسته قله‌های زیادی را در عرصه‌های دانش و فناوری فتح کند. 

همدلی برای تقویت اقتصاد سینمای ملی و معیشت و رفاه سینماگران

ارزیابی به عنوان یک فرآیند ذهنی در طول تاریخ، همواره با انسان بوده و هدف عمده آن،‌ بررسی میزان وصول به اهداف است و بهار چه خجسته فصلی است که انسان را به همزادی از طبیعت تبدیل می‌کند و هر لحظه‌اش مرگ را به سبزی حیات گره می‌زند و شکوفه را به خشکی ساقه‌ها مهمان می‌کند و پند می‌دهد و پند می‌دهد و معلمی بی‌تکلف و دلسوز می‌شود بر فرزند آدم.

خانه پدری رسانه ملی

ارگ کهن سال رادیو، پیر پرنیان اندیش هنرمندی است که حدود هشتاد سال پیش در قلب تهران و جوار کاخ گلستان سکنی گزید تا در مقام رسانه ای گرم و صمیمی صدای شیوای هویت ملی و نبض تحولات اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و ... ایران زمین باشد.

36 هزار دانش‌آموز شهید؛ از مدرسه تا شهادت

کتاب پرافتخار دفاع مقدس، نام انسان‌های بزرگ اما کم‌سن و سالی را برای همیشه در برگ‌های زرین خود ثبت کرده است که از لحظه‌های شیرین برای کنار خانواده بودن گذشتند و از مدرسه راهی جبهه‌ها شدند تا کودکی‌ و نوجوانی خود را نثار این مرز و بوم کنند.

معماری یک توافق

‌مذاکره و حل‌وفصل مسائل با دولت عربستان، معبر خوبی برای حل مناقشات با سایر کشورهاست، باید از فرصت به وجود آمده استفاده حداکثری کرد و لحظه‌ای تعلل نکرد.

با 300 میلیون تومان چه ماشینی می‌توان خرید + جدول قیمت

تهران (پانا) - باوجود پایین آمدن قیمت دلاردر یکی دو روز اخیر، هنوز بازار خریدوفروش خودروهای دست ‌دوم در آستانه نوروز رونق نگرفته است. به گفته نمایشگاه‌داران خودرو فروشندگان دست نگه داشته‌اند تا از تثبیت قیمت دلار مطمئن شوند.

مسمومیت، هراس اجتماعی و وظیفه ما

آن‌چه که امروز در برخی مدارس رخ می‌دهد ناشی از مداخله مستقیم جریان نفاق و معاندین کشور است که تلاش دارند با گشودن جبهه جدیدی از جنگ ترکیبی فشارها را علیه دولت و ملت با برچسب نقض حقوق بشر تشدید کنند.

شورای یکدل انقلابی

تفکر شورایی برآمده از تضارب آرا، همفکری و به اجماع رسیدن برای بهترین تصمیم است اما وقتی در یک جمع شورایی همه همدل و بدور از تفکر سیاسی تصمیم بگیرند یقینا نتیجه کار ایده‌آل و آرمانی خواهد شد.

همه عناوین بخش یادداشت