امروز: چهارشنبه 9 فروردین 1402 - 00:23 تبلیغات

پروفایل حرکتی دانش‌آموزان ابتدایی در قالب برنامه درسی قرار گرفت

تهران (پانا) - مدیرکل تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت آموزش و پرورش گفت پروفایل حرکتی دانش‌آموزان ابتدایی در قالب برنامه درسی قرار گرفت و مشخص شدن وضعیت استقامت و مهارت‌های بنیادین، کمک بسیار بزرگی به وضعیت سلامتی دانش‌آموز می‌کند.

سیمای مطلوب الگوی سوم زن چیست؟

تهران (پانا) – مشاور امور زنان وزیر آموزش و پرورش معتقد است که زن با توجه به الگوی سوم هم باید به دنبال شناخت حقوق خود باشد و هم مسئولیت‌های خود در جامعه را بشناسد.

ضرورت آموزش مفاهیم پایه‌ای صنعت بیمه از دوران مدرسه

تهران (پانا) - کارشناس صنعت بیمه بر ضرورت آموزش مفاهیم پایه‌ای صنعت بیمه از سنین مدرسه و کودکی به دانش‌آموزان، تصریح کرد بیمه مرکزی، اقداماتی را در قالب زنگ بیمه و کتب آموزشی و داستانی برای آموزش مفاهیم بیمه و انواع بیمه‌ها آغاز کرده و برنامه‌ها به این منظور در حال انجام است.

ضرورت توجه به «نظارت و کنترل» برای تحقق شعار سال؛ دولت برای رشد تولید باید بسته حمایتی جامع و اثرگذار داشته باشد

تولید را نمی‌توان با گفتار درمانی رشد داد/ باید چالش‌های تولید را رفع کنیم/ دولت در استراتژی خود حلقه مفقوده‌ای که منجر به مهار تورم می‌شود را شناسایی کند

آموزش و انتقال امر نیکوکاری به نسل آینده برعهده وزارت آموزش و پرورش است

تهران (پانا) - قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه مجموعه وزارت آموزش پرورش یک وزارتخانه مردمی است، گفت آموزش و انتقال امری خطیر مانند نیکوکاری به نسل‌های آینده برعهده این وزارتخانه است که بسیار باید به آن توجه شود.

مهمانی در مهمانی دانش‌آموزان متوسطه اول با طعم کدنویسی و بازی‌سازی اجرا می‌شود

تهران (پانا) - مدیرکل آموزش متوسطه دوره اول وزارت آموزش و پرورش از اجرای طرح «مهمانی در مهمانی» برای دانش‌آموزان متوسطه دوره اول در تعطیلات نوروزی خبر داد که شامل برنامه‌های «عید با طعم کدنویسی» و «بازی‌سازی» است.

همه عناوین گفت‌وگو