امروز: شنبه 1 آبان 1400 - 01:29 تبلیغات

از سرنوشت ارز4200 تومانی و بودجه1401 تا پیش‌بینی آینده سیاسی لاریجانی

تهران (پانا) - محمد مهدی مفتح، سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با حضور در برنامه این هفته دستخط به بیان مطالب و دیدگاه های خود درباره مسائل گوناگون از جمله زندگی شخصی و کاری خود پرداخت.

کاهش تقاضای خرید سکه در بازار

تهران (پانا) - نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید کاهش تقاضای خرید سکه به این دلیل است که بازار روندهای آتی را افزایشی نمی‌داند و چون بازار جاذبه را از دست داده است تقاضا نیز کاهش یافته است وسرمایه‌گذاران جدید در این بازار وجود ندارند.

اهداف آندری زویاگینتسف از نماد فیلم‌هایش چیست؟

تهران (پانا) - مترجم کتاب «دوره پیشرفته آندری زویاگینتسف» که در سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شده است، عنوان کرد که این کتاب برای دانشجویان رشته بازیگری و کارگردانی مناسب است.

بهروز نشان: اگر فیلم خوب بسازیم،‌سینمای کودک گیشه دارد

تهران (پانا) - «بهروز نشان» تهیه‌کننده فیلم «پسران دریا» معتقد است سینمای کودک گیشه دارد فقط باید فیلم خوب ساخته شود و سازمان‌هایی که متولی فرهنگ‌اند باید جدی‌تر پای اکران فیلم‌های کودک و نوجوان بایستند و در جشنواره‌های اختصاصی که برای کودک و نوجوان برگزار می‌شود، همکاری جدی‌تری داشته باشند.

رویکرد دیپلماسی دولت، نفی غرب نیست

سلطه‌گری در چارچوب اندیشه سیاسی دولت ایران نمی‌گنجد/ دیپلماسی متوازن یعنی هر کشوری می‌تواند فرصت همکاری برای توسعه باشد/ چین شریک تجاری اول ایران قلمداد می‌شود

ایران درباره افغانستان صاحب‌ حق و نظر است

قدرت‌های بزرگ از جمله روسیه، از عدم حضور ما در اجلاس مسکو درباره افغانستان استقبال می‌کنند/ نباید آمریکا، چین و روسیه، به ویژه ترکیه به اهداف خود برسند و ایران غایب باشد

چرا هوای تهران در پاییز امسال آلوده‌تر از سال‌های گذشته است

تهران (پانا) - هرچند هر ساله تعداد روزهای آلوده شهر تهران همزمان با سرد شدن هوا افزایش می‌یابد اما مهرماه امسال در حالی به پایان می‌رسد که به‌لحاظ تعداد روزهای آلوده در چند سال گذشته رکورد بی‌سابقه‌ای را ثبت کرده است.

همه عناوین گفت‌وگو