امروز: شنبه 1 آبان 1400 - 01:29 تبلیغات

سهام عدالت شما چقدر می‌ارزد؟

تهران (پانا) - ارزش سبد سهام عدالت در هفته گذشته در مقایسه با هفته سوم مهرماه با افت ارزش مواجه شد که نگرانی‌هایی را برای افرادی که این سهام را در اختیار دارند، ایجاد کرده است.

نیمی از سالمندان کشور از «چاقی» رنج می‌برند

تهران (پانا) - مدیر بهزیستی شهر تهران ضمن تشریح مشکلات جسمی و حرکتی، توجه به آسیب‌های اضافه وزن و چاقی در دوران سالمندی را مهم دانست و گفت ۵۰ تا ۶۰ درصد سالمندان کشور از چاقی و اضافه وزن رنج می‌برند و همین مسئله، کیفیت زندگی آنها را تحت الشعاع قرار داده است.

رشد قیمت خودرو متوقف شد+ جدول

تهران(پانا) - افزایش قیمت خودروهای داخلی در بازار خودروهای با تولید بالا، متوقف شد و قیمت‌ها به خصوص در خودروهای ایران‌خودرو تغییر نکردند.

از افزایش شهرهای قرمز تا آغاز تزریق دُز سوم واکسن کرونا

تهران (پانا) - افزایش شهرهای قرمز کرونایی، آغاز تزریق دُز سوم واکسن کرونا، لغو دورکاری ادارات تهران، ماجرای دپوی 1300 تُن سرم و اعلام حکم سیف، عراقچی و سالار آقاخانی بخشی از مهم‌ترین اخبار حوزه اجتماعی بود در هفته‌ای که سپری شد.

کرونا با روان ما چه کرد؟

تهران (پانا) - بر‌اساس گزارش‌های سازمان بهزیستی، افسردگی، اضطراب و استرس در کشور پس از شیوع کرونا به میزان 16 درصد افزایش یافت، این در حالی است که مطالعات جهانی در انگلستان هم نشان می‌دهد که تا حدود 30 درصد علائم روانشناختی برخی بیماران در سه علامت افسردگی، استرس و اضطراب افزایش داشته است.

دپوی پرحاشیه 1300 تُن سرم در گمرک؛ مسئولان چه می‌گویند؟

تهران (پانا) - اختلاف نظر گمرک و سازمان غذا و دارو بر سر موضوع تخلیه و دپوی 1300 تُن سرم در دو ماه اخیر در گمرک و بلاتکلیفی آن با وجود دستور دادستانی، همچنان ادامه دارد و به تازگی رئیس سازمان غذا و دارو، دپوی 1300 تُن سرم را متعلق به سال 95 اعلام کرده است.

آغاز ثبت‌نام و طرح تهاتر با چینی‌ها و ترک‌ها در پروژه ساخت یک میلیون واحد مسکونی

تهران (پانا) -–متقاضیان در طرح ساخت یک میلیون واحد مسکونی از امروز می‌توانند ثبت‌نام خود را انجام دهند. ثبت‌نام این طرح در شرایطی است که این پروژه کار اجرایی خود را آغاز نکرده و شاید ثبت‌نام به دلیل پیش‌بینی از استقبال از این طرح صورت می‌گیرد، آنگونه که رئیس انجمن انبوه‌سازان می‌گوید طرح تهاتر با چین و ترک‌ها برای ساخت این واحدها درحالی است که بی‌توجه به ظرفیت‌های داخلی سازندگان، جلسه‌ای با آن‌ها برگزار نشده است.

همه عناوین بخش گزارش