امروز: چهارشنبه 9 فروردین 1402 - 00:22 تبلیغات

وام ۶۰۰ میلیون تومانی نوسازی مسکن را به این شیوه دریافت کنید

تهران (پانا) - در حال حاضر وام ۶۰۰ میلیون تومانی نوسازی مسکن به مالکان خانه‌های اطراف حرم‌های مطهر چهار شهر تهران، مشهد، قم و شیراز پرداخت می‌شود و سقف این وام در بافتهای فرسوده دیگر شهرها ۴۵۰ میلیون تومان است که متقاضیان دریافت وام باید به سامانه facility.udrc.ir مراجعه کنند. برای دریافت این وام نیازی به سپرده گذاری نیست.

دانش‌آموزانی ماهر تربیت و روانه بازار کار کنیم

تهران (پانا) - بدنه کارشناسی کشور اکنون به این نتیجه رسیده است که باید دانش‌آموزانی ماهر را روانه بازار کار کرد. اگرچه این اعتقاد نیز وجود دارد که اتصال صنعت و آموزش به هم لزوما دستورپذیر نیست. به گفته کارشناسان اگر شرایط کار رقابتی باشد، صنعت قواعد خود را به بازار کار هم تحمیل می‌کند.

نوروز با صنایع‌دستی و خوراکی‌های طالقان

کرج (پانا) - طالقان یکی از مراکز اصلی قالی‌بافی در نزدیکی پایتخت است و برخی نقش‌مایه‌های بومی و قدیمی آن بسیار شناخته شده هستند.گلیم، نمدمالی، انواع عسل‌های آویشن، چهارگیاه و گون،لبنیات و ماست موسیر از جمله سوغات این شهر هستند.

زلزله باز هم خوی را لرزاند

تهران (پانا) - زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵/۶ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) شهر خوی در شمال آذربایجان‌غربی را لرزاند.

نگاهی متفاوت به نخستین لیست تیم ملی فوتبال ایران

تهران (پانا) - با نگاهی به نخستین لیست تیم ملی در دومین دوره مربیگری امیر قلعه نویی علاقه‌مندان متوجه این موضوع می‌شوند که این مربی شناخته شده فوتبال ایران با دعوت ۲ برابری از بازیکنان شاغل در لیگ برتر نسبت به لژیونرها بر خلاف کارلوس کی‌روش نگاه ویژه‌ای به ستاره‌های لیگ در تیم ملی دارد.

ابتکار پکن برای پایان غائله اوکراین؛ چرا آمریکا مخالف است

تهران (پانا) - در بیستم‌ مارس، شی جین پینگ، رهبر چین برای گفت‌وگو با ولادیمیر پوتین به مسکو سفر کرد. ‌موضوع اوکراین و پایان دادن به جنگ و اعلام طرح صلح چین یکی از مهمترین موضوعات این دیدار بود که واکنش‌های زیادی را به‌دنبال داشت.

آموزش اقتصاد به دانش‌آموزان از چه سنی شروع شود؟

تهران (پانا) - کارشناسان معتقدند که آموزش اقتصاد به دانش‌آموزان در سنین پایین ازاین‌جهت که به مهارت‌های اقتصادی این دانش‌آ‌موزان در آینده کمک می‌کند اهمیت دارد اما از سوی دیگر چون موضوعات مرتبط با کمیابی آموزش داده می‌شود، بار روانی دارد و بهتر است که تخصصی و حساب‌شده این نوع آموزش‌ها داده شود.

حلیم و آش را برای حفظ محیط زیست با ۲۰ درصد تخفیف بخرید

تهران (پانا) - سازمان حفاظت محیط‌زیست برای کاهش مصرف ظروف یکبارمصرف در همکاری با صنوف آش‌پز و حلیم‌پز تهران، طرحی را اجرا می‌کند که اگر فردی برای خرید این خوراکی‌ها از ظروف پلاستیکی استفاده نکند شامل ۱۰ تا ۲۰ درصد تخفیف می‌شود.

شهرستان پاکدشت گنجینه آثار باستانی‌ است

پاکدشت (پانا) - محقق، تاریخ‌نگار و مردم‌شناس پاکدشتی‌، شهرستان پاکدشت را گنجینه‌ای ‌از آثار باستانی فراوان و حائز اهمیت خواند و از میراث فرهنگی درخواست توجه بیشتر به این آثار را داشت و ایام پیش‌رو را بهترین فرصت برای معرفی آن‌ها دانست.

همه عناوین بخش گزارش