امروز: سه شنبه 7 تیر 1401 - 20:30 تبلیغات

۱۹ هزار و ۵۰۰ میلیاردتومان به حساب سازندگان طرح نهضت ملی مسکن واریز شد 

تهران (پانا) - مدیرعامل بانک‌مسکن اعلام کرد در طرح نهضت ملی مسکن در مجموع ۱۹ هزار و۵۰۰ میلیارد تومان به حساب سازندگان واریز شده است که از این میزان ۹ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان و ۱۰ هزار میلیاردتومان از محل تسهیلات است.

شهردار تهران: ۱۲ ایستگاه مترو نیمه دوم سال جاری افتتاح می‌شود

تهران (پانا) - شهردار تهران اعلام کرد در برنامه کلان ۱۰ میلیون سفر سهم مترو است اما امروز این عدد ۱.۵ میلیون نفر است و تکمیل مترو می‌تواند  بار اصلی را به زیر زمین منتقل کند؛ بر اساس همین اقدامات، در نیمه دوم امسال ۱۲ ایستگاه مترو افتتاح می‌شود.

9 اداره پرمصرف برق در تهران معرفی شدند

تهران (پانا) - به‌دنبال اخطارهای داده شده مبنی بر انتشار نام اداراتی که اقدام به کاهش مصرف برق نکرده‌اند، اسامی ۹ اداره پرمصرف دیگر در شهر تهران در ششمین روز از هفته صرفه‌جویی در مصرف اعلام شد.

پایان اعزام حجاج از ۱۱ فرودگاه کشور 

تهران (پانا) - مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به پایان اعزام حجاج از ۱۱ فرودگاه به سرزمین وحی اعلام کرد، تاکنون ۲۰ هزار و ۸۶۳ زائر ازشهرهای مختلف ایران عازم بیت الله الحرام شده‌اند.

۲۳ تیر ماه آغاز رقابت‌های باشگاهی کشتی

تهران (پانا)- مسابقات لیگ دسته یک کشتی کشور در حالی عصر امروز با حضور نمایندگان ۱۷ استان کشور برگزار شد که این رقابت‌ها به صورت رسمی از ۲۳ تیرماه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

غلامپور و طالب‌لو در لیست انتظار، ۲ نفر از اروپا می‌آیند

تهران (پانا) - با نگاهی به عملکرد استقلال تهران در نقل و انتقالات لیگ برتر مشخص است که تکلیف سرمربی مشخص شده و با توجه به صحبت‌های روز معارفه، بیژن طاهری هم فصل آینده تحت عنوان مدیر تیم در کنار مرد پرتغالی روی نیمکت قرار می‌گیرد اما وضعیت دستیاران به چه صورت خواهد شد؟

بخش زیادی از مشترکان پاداش مصرف گرفتند

تهران (پانا) - وزیر نیرو با بیان اینکه خوشبختانه بر اساس آمار تعداد زیادی از مشترکان شامل پاداش مصرف شده‌اند، بر جدیت شرکت‌ها در اجرای برنامه‌های مدیریت مصرف بخش‌های مختلف تاکید کرد.

همه عناوین عددخبر