امروز: دوشنبه 4 بهمن 1400 - 17:55 تبلیغات

55 درصد قیمت مرغ با ارز آزاد است

تهران (پانا) - اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی در نامه‌ای به شمس الدین حسینی، رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس شورای اسلامی نسبت به سخنان وی درباره قیمت مرغ اعتراض کرده و عنوان کردند که تنها ۴۵ درصد قیمت مرغ براساس ارز ۴۲۰۰ تومانی و ۵۵ درصد آن براساس ارز آزاد است.

ابلاغ تسهیلات نوسازی ۸ هزار واحد در بافت فرسوده

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از ابلاغ تسهیلات ۸ هزار واحد تسهیلات برای نوسازی بافت‌های فرسوده خبر داد و عنوان کرد که تسهیلات تا ۳۰۰ میلیون تومان با نرخ سود ۹.۵ درصد پرداخت می‌شود.

۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در شعاع ۱۰۰ کیلومتری نقطه کانونی زلزله تبریز ساکن هستند

تهران (پانا) - رییس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اعلام اینکه بالغ بر ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در شعاع ۱۰۰ کیلومتری زلزله ۴/۴ تبریز سکونت دارند بر آمادگی مدیریت بحران برای پس‌لرزه‌های احتمالی تاکید کرد.

1000 روستا به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت متصل شده است

تهران (پانا) - سخنگوی دولت با بیان اینکه حدود هزار روستا به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت متصل شده است، گفت ۲۵۰ روستا از این تعداد قبل از این به اینترنت متصل بودند که پایدار نبود وهم اکنون اینترنت این روستاها پایدار شده است.

100 درصد تالاب جازموریان آبگیری شد

تهران (پانا) - مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان کرمان از آبگیری 100 درصد تالاب جازموریان در اثر سیلاب‌های اخیر خبر داد و گفت در طول 40 سال گذشته، امسال بهترین بارش‌ها در منطقه اتفاق افتاده و بیشترین سطح تالاب آبگیری شده است.

2 عامل اصلی برای وقوع سونامی در ایران

تهران (پانا) - محققان پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی عوامل بروز سونامی را منشاهای مختلفی چون گل‌فشانی و آتشفشان ذکر می‌کنند، ولی بروز سونامی در سواحل ایران را ناشی از زلزله و شکستگی پوسته می‌دانند و آخرین سونامی ایجاد شده در ایران مربوط به سال ۱۹۴۵ می‌شود.

همه عناوین عددخبر