امروز: سه شنبه 7 تیر 1401 - 20:28 تبلیغات

نوش‌آبادی: لیست لغو تحریم‌ها هنوز نهایی نشده است

تهران (پانا) - عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به احیای مجدد مذاکرات برجام در یکی از کشورهای منطقه، گفت از سرگیری مذاکرات می‌تواند نجات‌بخش باشد اما درباره لیست لغو تحریم‌ها هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده و نمی‌توان درباره گمانه‌زنی‌ها تا مادامی که روی کاغذ نیاید و در نشست‌های پیش رو مطرح نشود، اظهارنظر کرد.

نگرش جمعی و بازنگشتن به روش‌های سنتی، سبب پیشرفت آموزش و پرورش است

شهرری (پانا) - مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری، آموزش و پرورش را عاملی مهم در راستای توسعه همه‌جانبه کشور دانست و بر اهمیت نگرش جمعی دبیران، اولیا و دانش‌آموزان در جهت رسیدن به معیارهای توسعه جهانی تاکید کرد.

هدف از ایجاد مراکز دارالقرآن، غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان است

تهران (پانا) - مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۴، هدف از ایجاد مراکز دارالقرآن‌ را ارتقای توانایی سطح کمی و کیفی فهم قرآن، بهره‌گیری هر چه بیشتر از آن، ترویج فرهنگ قرآنی و غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان از طریق انس با قرآن دانست و مهمترین مأموریت آموزش و پرورش‌ را تربیت نسل آینده کشور عنوان کرد.

یکی از مهمترین مولفه‌های فرآیند یاددهی، اطمینان از سلامت یادگیرنده است

تبریز (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌ شرقی با اشاره به اهمیت سنجش دانش‌آموزان و نوآموزان در بدو ورود به مدرسه، یکی از مهمترین مولفه‌های فرآیند یاددهی را، اطمینان از سلامت یادگیرنده دانست.

راهبردی‌ترین سیاست ستاد مبارزه با مواد مخدر توسعه مشارکت همه‌جانبه است

تهران (پانا) - مشاور دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان‌اینکه راهبردی‌ترین سیاست ستاد توسعه مشارکت همه‌جانبه، فراگیر، ساختارمند و هدایت شده است، گفت این امر، باید پیوست همه برنامه‌های ستاد باشد تا زمینه‌های کاهش عرضه و کاهش تقاضا را فراهم کند.

واردات «ام دی اف» با تعرفه صفر آزاد شود

تهران (پانا) - عضو کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی اظهار کرد واردات «ام دی اف» به منظور حفظ منابع طبیعی و جنگل‌های کشور، بدون عوارض گمرکی و سربار اضافی آزاد شود.

گسترش عدالت اجتماعی و رونق اقتصادی با حذف ارز ترجیحی

تهران (پانا) - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی می‌گوید ارز ترجیحی باید حذف می‌شد چون در دولت قبل زمینه بسیاری از رانت‌ها و فسادها شد. برخی این ارز را به نام واردات مایحتاج مردم دریافت و واردات هم انجام دادند اما به دلیل تفاوت قیمت ارز ترجیحی با ارز آزاد آن را در بازار با نرخ ارز آزاد در اختیار مردم قرار دادند و عملا این ارز دردی از مردم درمان نکرد.

همه عناوین گفته ها