امروز: جمعه 24 اردیبهشت 1400 - 21:52 تبلیغات

افزایش غلظت اُزن در برخی مناطق تهران

تهران (پانا) - بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اکنون هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار دارد اما به‌تدریج تا فردا (۲۵ اردیبهشت) بر غلظت آلاینده ازن در برخی مناطق افزوده می‌شود.

رگبار و رعد برق در ۲۴ استان کشور

تهران (پانا) - مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعد برق همراه با وزش باد شدید در ۲۴ استان کشور طی امروز و فردا خبر داد.

تداوم رگبار و رعد و برق در ۲۰ استان

تهران (پانا) - مدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه امروز در۲۰ استان کشور رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت رخ‌ خواهد داد، از افزایش محسوس دما در در اردبیل و غرب سواحل خزر طی دو روز آینده خبر داد.

قیمت دلار به ۲۲ هزار و ۳۸ تومان رسید

تهران (پانا) - قیمت هر دلار آمریکا امروز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ در صرافی های بانکی برای خرید ۲۱ هزار و ۶۰۲ تومان و برای فروش ۲۲ هزار و ۳۸ تومان است.

تنفس هوای مطلوب در ‌تهران

تهران (پانا) - کیفیت هوای ‌پایتخت امروز (۲۲ اردیبهشت ماه) در محدوده قابل قبول است و وزش باد موثر طی روز باعث ‌پراکندگی آلاینده‌ها و تداوم این شرایط خواهد شد.

هوای ۵ شهر ناسالم است

تهران (پانا) - هوای شهرهای اراک، اصفهان، اهواز و یزد امروز سه‌شنبه به ترتیب با شاخص‌های ۱۰۵، ۱۱۱، ۱۱۱ و ۱۲۷ ناسالم برای گروه‌های حساس و زابل با شاخص ۱۶۸ در شرایط ناسالم برای تمام گروه‌ها قرار دارد.

همه عناوین تابلو اعلانات