امروز: سه شنبه 5 مرداد 1400 - 23:28 تبلیغات

آمار کرونا در جهان تا ۵ مرداد+اینفوگرافیک

تهران (پانا) - تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان، تا صبح سه‌شنبه (۵ مرداد) به بیش از ۱۹۵ میلیون و ۳۷۳ هزار نفر رسید و تعداد قربانیان این ویروس نیز از چهار میلیون و ۱۸۳ هزار نفر فراتر رفت.

هیچ مسئله دیگری را به مذاکره نمی‌گذاریم

نباید بهانه‌ای برای استمرار تحریم به تحریم‌گرها داد/ تا وقتی آمریکا و دیگر اعضای ۴+۱ به تعهدات برجامی خود عمل نکرده‌اند، صحبت از مذاکراتی فراتر از آن بی‌معنی است/ دولت تدبیر و امید کارنامه سیاهی به جای نگذاشته است

تکلیف خانه سیاسی تهران را مشخص کنید

تهران (پانا) - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران به وزارت ارتباطات و فناوری نسبت به تعیین تکلیف نکردن وضعیت عمارت مستوفی الممالک تذکر داد و گفت اگر توان نگهداری این بنا را ندارید، می‌توانید در قالب مشارکت با صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیاء و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، از طریق جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی و در قالب BOT یا BOLT نسبت به مرمت و احیا این بنا اقدام کنید.

تاریخ فرهنگ و هنر به روایت تمبر

تهران (پانا) - شاید باورنکنید کاغذی در یک قطع کوچک توانسته نمادی از پیام‌های فرهنگی، سیاسی، هنری و... در کشورهای مختلف دنیا باشد.

گلوله‌باران برادرانِ «پرست»

تهران (پانا) - از  آن 29 تیر ماه، از آن شهرک طالقانی، از ضرغام به بعد، دیگر هیچ چیز برای خانواده «پرست» مثل قبل نخواهد شد.

طلای اینترنتی بخریم ؟

تهران (پانا) - ‌نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر درباره خرید و فروش طلا به صورت اینترنتی توضیحاتی ارایه داد.

ناگفته های کیوان ساکت از همکاری با شجریان

تهران (پانا) - کیوان ساکت آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی ضمن تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های خود در عرصه موسیقی عنوان کرد که همایون شجریان از جمله هنرمندانی است که در میان مردم دارای جایگاه ارزشمندی است.

حق ایرانیان داشتن کشوری توسعه یافته است

هیچ مسئولی در سطح ملی نمی‌تواند نسبت به مسایل خوزستان بی‌تفاوت باشد/سران عشایر عرب و بختیاری اجازه ندهند که دشمنان از مطالبات به حق مردم استان خوزستان سوء استفاده کنند

آمار کرونا در جهان تا ۳۰ تیر+اینفوگرافیک

تهران (پانا) -  تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان، تا صبح چهارشنبه (۳۰ تیر) به بیش از ۱۹۲ میلیون و ۲۷۲ هزار نفر رسید و تعداد قربانیان این ویروس نیز از چهار میلیون و ۱۳۳ هزار نفر فراتر رفت.

همه عناوین ویژه ها