امروز: چهارشنبه 9 فروردین 1402 - 01:17 تبلیغات

اصلاح و رفع ۳۵۰ نقطه حادثه خیز به‌ویژه در مناطق صعب‌العبور

تهران (پانا) - معاون اول رئیس‌جمهوری با تأکید بر اینکه دولت سیزدهم مصمم به نوسازی و بهسازی جاده‌های کشور است، گفت با حضور دست‌اندرکاران و مسئولین وزارتخانه‌های مختلف در خصوص اصلاح نقاط حادثه‌خیز انجام شد که ۳۵۰ نقطه حادثه‌خیز به‌ویژه در مناطق صعب‌العبور اصلاح و یا رفع شد.

رهبر انقلاب در سخنرانی نوروزی به کدام پیشرفت‌ها اشاره کردند

تهران (پانا) - ابرپروژه آبرسانی غدیر که از ۱۰ سال پیش در خوزستان آغاز شده بود، به عنوان بزرگترین طرح آبرسانی خاورمیانه بالاخره در دولت سیزدهم ۱۱ شهریور با حضور آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور در این استان به بهره‌برداری رسید.

حمام تاریخی گپ

خرم آباد (پانا) - دانش‌آموز خبرنگار نرگس سالارنژاد اثر تاریخی حمام گپ را در ایام نوروز 1402 معرفی کرد.

تنگ شیرز، بهشت صخره‌ای لرستان

لرستان (پانا) - تنگه شیرِز نگین سبز لرستان دره‌ای بکر و دست نخورده است که در شمال باختری شهرستان کوهدشت در استان‌ لرستان واقع شده است.

ناگفته‌های رصدخانه مراغه

مراغه (پانا) - رصدخانه مراغه که حدود ۷۶۴ سال قبل توسط خواجه نصیرالدین طوسی و با کمک دیگر اندیشمندان در مراغه بنا نهاده شده، در دوره‌های پس از ایلخانی شکوهش را به تدریج از دست داد و اکنون رمز و رازهای بسیاری در دل پیر خود دارد که باز کردن قفل این رازها نیازمند کاوش‌های باستانی‌شناسی است.

پارکی که جاذبه‌های ایران رنگارنگ را در یک مجموعه نظاره‌گر خواهید بود

کرج (پانا)- پارک ملی ایران کوچک گوشه‌ای از فرهنگ و تمدن شهرهای مختلف ایران زمین را در یکجا جمع کرده است تا بتوانید در کوتاهترین زمان ممکن به دیدنی‌های جذاب هر شهر سفری کوتاه داشته باشید و دور ایران را بگردید.

همه عناوین ویژه ها