امروز: سه شنبه 7 تیر 1401 - 20:26 تبلیغات

گسترش عدالت اجتماعی و رونق اقتصادی با حذف ارز ترجیحی

تهران (پانا) - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی می‌گوید ارز ترجیحی باید حذف می‌شد چون در دولت قبل زمینه بسیاری از رانت‌ها و فسادها شد. برخی این ارز را به نام واردات مایحتاج مردم دریافت و واردات هم انجام دادند اما به دلیل تفاوت قیمت ارز ترجیحی با ارز آزاد آن را در بازار با نرخ ارز آزاد در اختیار مردم قرار دادند و عملا این ارز دردی از مردم درمان نکرد.

حنانه احدی: از دنیای بازیگری دور شدم اما برای برگشت آمده‌ام

تهران (پانا) - حنانه احدی بازیگر جوان سینما و تلویزیون که این روزها در رشته کارشناسی بازرگانی تحصیل می‌کند می‌گویدعلاقه بسیاری به حضور در عرصه سینما و تلویزیون دارد و تمام تلاشش را می‌کند که با حضور در کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی با متدهای جدید آشنا شود.

ایران آماده اشتراک دستاوردهای فناورانه و دانش‌بنیان خود با کشور‌های دی ۸ است

تهران (پانا) - رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه سیاست ایران همکاری با سازمان‌های منطقه‌ای، بین‌المللی و کشورهای جهان است، گفت ظرفیت‌های زیادی در کشورهای «دی ۸» برای افزایش تبادلات تجاری و ترانزیت کالا وجود دارد که مغفول مانده است.

طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده‌ها از مشکلات جدی است

تهران (پانا) - رئیس قوه قضاییه گفت کوتاه کردن فرآیند رسیدگی به پرونده‌های قضایی یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است چرا که تأخیر در رسیدگی به پرونده‌های قضایی از جهات مختلف از جمله جهات روانی و مادی برای مردم هزینه‌زاست.

همه عناوین ویژه ها