امروز: شنبه 1 آبان 1400 - 02:27 تبلیغات

دانش‌آموزان نابینا چه خدماتی از آموزش‌ و پرورش دریافت می‌کنند؟

تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با بیان اینکه اپلیکیشن «شادنما» به صورت شنیداری در اختیار دانش‌آموزان نابینا قرار گرفته است، گفت در این قالب، کلاس‌های صوتی تعاملی و گروهی برگزار می‌شود همچنین نرم‌افزار «گویاساز» که اولین نسخه آن ایجاد شده، از ابتدای آبان برای استفاده در دسترس دانش‌آموزان نابینا قرار می‌گیرد.

تصمیم گیری درباره اصلاح ساختار بازار خودرو

تهران (پانا) - جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا عصر چهارشنبه به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و در این جلسه درباره برنامه اصلاح ساختار بازار خودرو همراه با افزایش تولید و کاهش قیمت تمام شده تولید داخلی بحث و تصمیم گیری شد.

بهروز نشان: اگر فیلم خوب بسازیم،‌سینمای کودک گیشه دارد

تهران (پانا) - «بهروز نشان» تهیه‌کننده فیلم «پسران دریا» معتقد است سینمای کودک گیشه دارد فقط باید فیلم خوب ساخته شود و سازمان‌هایی که متولی فرهنگ‌اند باید جدی‌تر پای اکران فیلم‌های کودک و نوجوان بایستند و در جشنواره‌های اختصاصی که برای کودک و نوجوان برگزار می‌شود، همکاری جدی‌تری داشته باشند.

حضور تمامی کارکنان از اول آبان الزامی است

تهران (پانا) - طبق اعلام سازمان اداری و استخدامی به دستگاه‌های اجرایی، بخشنامه قبلی برای دورکاری کارکنان لغو و باید از اول آبان ماه تمامی آنها در محل کار حضور داشته باشند.

شکاف دیجیتالی در جهان چند تریلیون دلار ضرر مالی دارد؟

تهران (پانا) - به‌دنبال شیوع کرونا، حضور گسترده فناوری در زندگی بشر ملموس‌تر شد و حالا دیگر محققان و اقتصاددانان جهان براین موضوع تأکید دارند که اگر دولت‌ها به‌دنبال بهبود وضعیت اقتصادی در دوران پساکرونا هستند راهی جز توسعه فضای مجازی و اقتصاد دیجیتال ندارند که این توسعه نیز در گرو کاهش شکاف دیجیتالی در کشورهای مختلف و دسترسی برابر زنان و مردان به این دنیای نوآورانه است.

هشدار به کاستی‌ها با ابزار ادبیات

تهران (پانا) - «سایه هیولا» یکی از تازه‌ترین نوشته‌های عباس جهانگیریان است؛ رمانی که با‌ وجود درج گروه سنی نوجوان در شناسنامه‌اش چندان سن و سال سرش نمی‌شود.

دورکاری ادارات تهران لغو شد

تهران (پانا) - معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران از لغو دور کاری در استان تهران از فردا (۲۷ مهرماه) خبر داد.

همه عناوین ویژه ها