امروز: دوشنبه 4 بهمن 1400 - 17:51 تبلیغات

تله «توافق موقت»

کنار رفتن یکی از اصلی‌ترین معماران شبکه تحریم‌های ضد ایران از تیم مذاکرات بایدن، تغییری در روند مذاکرات ایجاد می‌کند؟/ دلیل طرح «توافق موقت» چیست؟/ بایدن می‌تواند تضمین‌های ایران را بپذیرد؟

قوانین مربوط به زنان باید در جامعه اصلاح شوند

تهران‌ (پانا)‌ - کارشناس مسائل زنان و مشاور خانواده و فعال فرهنگی- سیاسی خواستار باز‌نگری و تجدید نظر در قوانین مربوط به زنان در جهت یافتن جایگاه اصلی آنان در جامعه در فضایی سالم است.

مادر، فرشته‌ای از جنس صبر و رنج

ملارد (پانا) - مادر، مادری که فرشته‌ای از جنس درد است، اما سالهاست فرزند معلولش را با کمترین امکانات و بدون حمایت مسئولین نگهداری می‌کند، مادری که نیازمند شنیده شدن دردهایش توسط آنهایی است که دستی بر آتش دارند.

ادامه مذاکرات وین با تمرکز بر رفع تحریم‌ها

تهران (پانا) - مذاکره کننده ارشد ایران در ادامه رایزنی‌های دیپلماتیک هشتمین دور مذاکرات رفع تحریم‌ها، عصر شنبه با نمایندگان اتحادیه اروپا و سه کشور اروپایی دیدار و گفت‌وگو‌ها با تمرکز ویژه بر راستی‌آزمایی رفع تحریم‌ها و تضمین به پایبندی اجرای برجام پیگیری شد.

اعلام عناوین و شعار محوری ایام الله دهه فجر

تهران (پانا) - رئیس ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی با اعلام عناوین ایام الله دهه‌ فجر، شعار محوری سال‌ جاری را «جشن ملی ۱۴۰۰» اعلام کرد و گفت همه ما باید در راستای بسترسازی برای حضور و مشارکت همه گروه‌ها و قشرهای جامعه در جشن پیروزی انقلاب تلاش کنیم.

همه عناوین ویژه ها