امروز: شنبه 1 آبان 1400 - 01:16 تبلیغات

جشنواره‌ فرهنگی هنری فردا زمینه‌ساز رشد و شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان است

سمنان(پانا) - معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان، برگزاری جشنواره فرهنگی هنری فردا را عامل کشف، رشد و شکوفایی استعداد میلیون‌ها دانش‌آموز خلاق در فضایی جذاب دانست و گفت مسابقات فرهنگی هنری با هدف کشف، رشد و شکوفایی استعدادهای هنری و افزایش سطح آگاهی دانش‌آموزان از طریق ایجاد انگیزه و رقابت سالم، طرح‌ریزی و اجرا می‌شود.

اجرای طرح«ما می‌توانیم» برای جلوگیری از ترک تحصیل دانش‌آموزان دارای معلولیت جسمانی

اصفهان (پانا) - مدیر آموزشگاه متوسطه جسمی حرکتی طاها عنوان کرد برای حل مشکلات مالی دانش‌آموزان دارای معلولیت جسمی، پویشی راه‌اندازی شده که پرداخت هزینه‌های دانش‌آموزان اعم از هزینه‌های درمانی و آموزشی را جایگزین نذر غذای گرم یا محصولات غذایی کرده‌است. این پویش تاثیر زیادی در زندگی این دانش‌آموزان داشته و بسیار مفید واقع شد.

سلامتی ارزشمندترین گنج و ورزش بهترین طبیب است‌

قرچک(پانا) - یک کارشناس و مدرس درس تربیت‌بدنی گفت هر کس برای خود ارزش قائل باشد، به تغذیه سالم و ورزش روزانه اهمیت ‌می‌دهد؛ اگر امروز برای ورزش کردن وقت گذاشته نشود، در آینده بیماری‌های زیادی به وجود می‌آید.

بهبود توانمندسازی روانی، اجتماعی دانش‌آموزان با بازگشایی مدارس

کرمان(پانا)-زمزمه بازگشایی مدارس باعث ایجاد شور و شعف دوباره در دانش‌آموزان شده و گویی با همین حرف شهر هم حال و هوایی دیگر پیدا کرده است. دانش‌آموزان لحظه‌شماری می‌کنند تا با حضور در کلاس، باز هم رنگ تازه‌ای به فضای بی‌روح مدارس بدهند و در واقع حالا، بازگشایی مدارس جهت توانمندسازی روانی، اجتماعی دانش‌آموزان ضرورت بیشتری دارد.

همه عناوین بخش اخبار ویژه