امروز: شنبه 13 خرداد 1402 - 15:35 تبلیغات

درخشش دانش‌آموز قزوینی در مرحله کشوری آزمون حفظ کل قرآن کریم

قزوین (پانا) - مراسم اختتامیه چهاردهمین دوره آزمون کشوری حفط کل قرآن با عنوان ترنم وحی، در شهر گرگان برگزار شد و حسین سلیمانی، دانش‌آموز مدرسه شهید اسلامی و قرآن‌آموز دارالقرآن نور۲ شهر الوند شهرستان البرز، به عنوان حافظ کل قرآن و نوجوان‌ترین حافظ این دوره از آزمون‌ها انتخاب شد.

امانت‌داری دانش‌آموز قزوینی خبر ساز شد

قزوین (پانا) - محمد کریمی الموتی، هنرجوی رشته برنامه‌نویسی پایگاه داده‌ها در هنرستان خلیج فارس ناحیه یک قزوین، طی اقدام خداپسندانه‌ای، کیف مدارک پرسنل نیروی انتظامی استان قزوین را که پیدا کرده بود، با پیگیری مستمر، به صاحبش رساند.

تقدیر از دانش‌آموز معلول خبرنگار پانا در دبیرستان دخترانه راضیه قزوین

قزوین(پانا) - به مناسبت ۱۲ آذر ماه روز جهانی معلولان با حضور مدیر و دبیران دبیرستان دخترانه راضیه در آموزش وپرورش ناحیه یک قزوین از دانش‌آموزمعلول خبرنگار پانا نازنین فاطمه کریمی تقدیر به عمل آمد.

بیست و چهارمین مانور سراسری زلزله با شعار ( مدرسه ایمن ، جامعه تاب‌آور ) در شهرستان البرز ، شهر الوند ، دبیرستان ریحانه /فیلم

قزوین(پانا)- بیست و چهارمین مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس با حضور مسئولان هلال احمر، آتش‌نشانی، فرمانداری، آموزش و پرورش شهرستان البرز، بخشداری، ادارات آب، برق، گاز، نیروی انتظامی، شبکه بهداشت و پلیس راهور شهرستان البرز برگزار شد ‌.

بیست وپنجمین دوره انتخابات شورای دانش‌آموزی در دبیرستان دخترانه صالحین شهر اقبالیه قزوین/ فیلم

قزوین (پانا) - شورای دانش‌آموزی از ارکان اصلی و جزو پایه و اساس تصمیم‌گیری در مدارس بوده و پل ارتباطی بین دانش‌آموز و مدرسه است تا نظرات دانش‌آموزان در بهترشدن آموزش و سالم‌سازی محیط اعمال شود.

۴۳ فضای ورزشی درون‌مدرسه‌ای در استان قزوین احداث می‌شود

قزوین (پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش قزوین گفت ۱۳ میلیارد تومان از اعتبارات دولتی برای احداث فضا‌های ورزشی درون مدرسه‌ای در قالب طرح شهید سلیمانی به استان قزوین اختصاص یافت که در این طرح بالغ بر ۴۳ فضای ورزشی احداث می شود.

حضور ریئس آموزش وپرورش شهرستان البرز در دبیرستان دخترانه همت یاران3/فیلم

قزوین (پانا) - علی عباسیان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان البرز به مناسبت هفته وحدت و میلاد پربرکت نبی اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) در دبیرستان دخترانه همت یاران 3 حضور یافت و ضمن تبریک ایام با دانش آموزان این آموزشگاه گفتگوی صمیمانه برقرار کرد.

همه عناوین اخبار مدارس قزوین