امروز: سه شنبه 18 مرداد 1401 - 05:31 تبلیغات

پانا، فرصتی ویژه جهت موفقیت در آینده / فیلم

سمنان (پانا) - به مناسبت بیستمین سالگرد تاسیس خبرگزاری پانا، دانش‌آموز خبرنگاران شهرستان سمنان، از مهارت‌هایی که در این خبرگزاری یاد گرفته‌اند، می‌گویند. از نظرشان، خبرنگاری در زندگی آنان تاثیر مثبتی داشته و توانسته‌است جایگاهشان را در جامعه به سطح بالاتری برساند.

اردوی کشوری دانش‌آموزان عشایر، جلوه‌ای از تربیت تمام ساحتی است‌

سمنان (پانا) - مربی دانش‌آموزان عشایر استان سمنان در اردوی دانش‌آموزان عشایر در مشهد با بیان اینکه اردوی کشوری دانش‌آموزان عشایر، جلوه‌ای از تربیت تمام ساحتی است، گفت دلیل مهم آن، زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) همراه با اجرای زیبای برنامه‌ها توسط دانش‌آموزان در ساحت زیباشناختی و هنری متورج شده است.

خبرنگاری و قلم زدن، قدم زدن در سرزمین زیبای آرمان‌ها است / فیلم

سمنان (پانا) - خبرنگار دانش‌آموز فعال خبرگزاری پانا شهرستان سمنان، ضمن تبریک سالروز تاسیس این خبرگزاری گفت خبرنگاری و قلم زدن، قدم زدن در سرزمین زیبای آرمان‌ها است و اینکه برای رسیدن به قاف حقیقت آرمان‌ها باید سیمرغ شد تا پر گشودن، رسیدن باشد.

مسئولیت خبرنگار، آگاهی بخشی به جامعه است/ فیلم

سمنان (پانا) - خبرنگار دانش‌آموز فعال خبرگزاری پانا شهرستان سمنان، ضمن تبریک سالروز تاسیس این خبرگزاری گفت مسئولیت خبرنگار، آگاهی بخشی به جامعه است. خبرنگار در ارتباط با باورها و اعتقادات مردم، منافع ملی، اخلاق جامعه و توسعه فرهنگی جامعه مسئول است و این موضوع مهم، راه رسیدن به تعالی را در حرفه ارزشمند اطلاع رسانی برای او هموار می‏‌سازد.

انعکاس مشکلات مردم، انگیزه‌ام را برای فعالیت در عرصه خبر بیشتر می‌کند / فیلم

سمنان (پانا) - خبرنگار دانش‌آموز فعال خبرگزاری پانا شهرستان سمنان، ضمن تبریک سالروز تاسیس این خبرگزاری گفت انعکاس مشکلات مردم به مسئولان و تلاش در جهت رفع آنان، انگیزه‌اش را برای فعالیت در عرصه خبر بیشتر می‌کند؛ چرا که این کار را یک نوع خدمت به مردم دانسته و مشکلات در این مسیر را به خاطر هدفش تحمل می‌کند.

خبرنگاران، چشم بینای جامعه هستند / فیلم

سمنان (پانا) - خبرنگار دانش‌آموز فعال خبرگزاری پانا شهرستان سمنان، ضمن تبریک سالروز تاسیس این خبرگزاری گفت خبرنگاران با پا گذاشتن در این حوزه، چشم بینای جامعه شده و وظیفه رساندن مشکلات و دغدغه‌های مردم به گوش مسئولان را بر دوش می‌کشند.

خبرنگاران، سرمایه‌های ارزشمندی در آگاهی‌بخشی به جامعه هستند / فیلم

سمنان (پانا) - خبرنگار دانش‌آموز فعال خبرگزاری پانا شهرستان سمنان، ضمن تبریک سالروز تاسیس این خبرگزاری گفت خبرنگاران با درک موقعیت در برهه‌های مختلف، به رسالت امیدآفرینی خود عمل کرده و سرمایه‌های ارزشمندی در آگاهی‌بخشی به جامعه هستند.

حضور خبرنگاران در جامعه، شفافیت، انتقادپذیری و اصلاح را امکان‌پذیر می‌کند / فیلم

سمنان (پانا) - خبرنگار دانش‌آموز فعال خبرگزاری پانا شهرستان سمنان، ضمن تبریک سالروز تاسیس این خبرگزاری گفت خبرنگاران رسالت مهمی را به‌عهده دارند و باید به دنبال این باشند که آنچه که حق و حقیقت است، در جامعه بازتاب دهند، افزود این مهم بزرگترین رسالت خبرنگاران در جامعه است. اگر این قشر در جامعه نباشند، شفافیت، نقد و انتقادپذیری، اصلاح و حل مشکلات از زبان مردم محقق نمی‌شود.

روز قدس، نماد اتحاد و صف بندی حق مقابل باطل است

سمنان (پانا) - رئیس مجلس دانش‌آموزی شهرستان سمنان، روز قدس را نماد اتحاد و صف بندی حق مقابل باطل دانست و گفت در این روز، ملت مسلمان ایران و سایر کشور‌های مدافع مظلومان، با زبان روزه و در گرما به خیابان‌ها آمده و اتحاد و اراده امت اسلامی را به رُخ همگان، بخصوص بدخواهان و دشمنان مسلمانان کشیده و فریاد عدالت خواهی و تنفر از رژیم غاصب صهیونیستی سر می‌دهند.

دانش‌آموزان در صف اتحاد، دفاع خود از مردم مظلوم فلسطین را فریاد خواهند زد

سمنان (پانا) - رئیس دهمین دوره مجلس دانش‌آموزی شهرستان سمنان با بیان اینکه روز جهانی قدس از یادگاری‌های ارزشمند امام راحل است که لرزه بر بنیان سیاست‌های اسرائیل و صهیونیسم جهانی انداخته است، گفت یک بار دیگر، دانش‌آموزان، با مشت‌های گره کرده و در صف اتحاد، دفاع خود از مردم مظلوم فلسطین را فریاد خواهند زد.

همه عناوین اخبار مدارس سمنان