امروز: سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 - 19:24 تبلیغات

ارتقای مهارت تشکیلاتی و جامعه‌پذیری دانش‌آموزان، در اولویت برنامه‌های سازمان دانش‌آموزی است

بجنورد (پانا) - رئیس سازمان دانش‌آموزی بجنورد در نشست صمیمی با مجمع اعضای مربیان، مدرسان و مربیان راهنمای تشکیلات دانش‌آموزی بجنورد عنوان کرد تربیت دانش‌آموزان با مهارت‌های تشکیلاتی با محوریت زندگی ایرانی -اسلامی در اولویت برنامه‌های سازمان دانش‌آموزی است.

حال و هوای روزه اولی‌ها در مدارس

بجنورد (پانا) - بازگشایی مدارس بعد از حدود دو سال و نیم آموزش مجازی و قرین شدن آن با آغاز ماه مبارک رمضان حال و‌هوایی عبادی را به مدارس بخشیده است.

ساحت‌های تعلیم و تربیت بویژه ساحت اعتقادی و اخلاقی باید در دانش‌آموزان تقویت شود

بجنورد (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان‌شمالی عنوان کرد سند تحول بنیادین و گام دوم انقلاب چراغ راه آموزش و پرورش است و ساحت‌های تعلیم و تربیت بویژه ساحت اعتقادی، عبادی و اخلاقی باید در دانش‌آموزان تقویت شود.

برگزاری جشن تکلیف ویژه دختران دبستان در بجنورد

بجنورد(پانا) - همزمان با ماه مبارک رمضان و سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع)کریم اهل بیت، با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش خراسان شمالی و معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش وپرورش شهرستان بجنورد،جشن تکلیف ویژه دانش‌آموزان دختر دبستان موعود برگزار شد و دانش‌آموزان سن تکلیف خود را طی آیینی جشن گرفتند.

بازدید معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش وپرورش بجنورد از دبیرستان دخترانه شرافت ۲

بجنورد (پانا) - در بازدید سرزده معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش وپرورش بجنورد از مراسم صبحگاهی دبیرستان شرافت 2 وی عنوان کرد تذهیب و ورزش در کنار تحصیل از ارکان اصلی آموزش و پرورش هستند.

همه عناوین اخبار مدارس خراسان شمالی