امروز: دوشنبه 15 خرداد 1402 - 04:03 تبلیغات

تشیع پیکر سرباز وطن از جنس آسمان در شهرستان بجنورد

پیکر شهید محمد مهدی احمدی مرزبان غیور خراسان شمالی که در درگیری با نیرو های طالبان به شهادت رسید، روز سه شنبه 9 خرداد از مسجد انقلاب تا میدان کارگر بجنورد تشییع و در قطعه 2 گلزار شهدای معصوم زاده بجنورد به خاک سپرده شد.

جشنی از جنس مهربانی و مهرآفرینی با دستانی کوچک و قلب‌هایی بزرگ

بجنورد (پانا) - دبیر پویش آرتوان در شهرستان بجنورد از برگزاری جشن مهربانی و پایان سال کلاس دبستان یاسین گفت جشن پایان سال کلاس سوم دبستان یاسین جشنی متفاوت از تمامی جشن‌های پایان سال و فارغ‌التحصیلی است، جشنی است از جنس مهربانی و مهرآفرینی که با دستانی کوچک اما قلب‌هایی بزرگ رقم خورده است.

نمازخانه مدرسه قلب فرهنگی و مذهبی مدارس است

بجنورد (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان‌شمالی عنوان کرد امروزه توجه به نمازخانه‌های مدارس کمتر از توجه به مساجد نیست. نمازخانه مدرسه قلب فرهنگی و مذهبی مدارس است.

نیروهای انسانی به عنوان یکی از بزرگترین مؤلفه‌های قدرت و زیربنای سرمایه اجتماعی در هر کشور است

بجنورد(پانا)- سید محمد پاکمهر به مناسبت گرامیداشت هفته ملی جمعیت اظهار داشت نیروهای انسانی به عنوان یکی از بزرگترین مؤلفه‌های قدرت و زیربنای سرمایه اجتماعی در هر کشور است.

اجلاسیه نماز دانش‌آموزی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز درمدارس وآشنایی دانش‌آموزان است

بام و صفی آباد (پانا) - اجلاسیه نماز دانش‌آموزی، با سخنرانی امام جمعه و رئیس اداره قرآن،عترت و نماز خراسان شمالی و حضور مسئولین و دانش‌آموزان مدارس شهرستان بام و صفی‌آباد در مصلی صفی آباد برگزار شد.

نخستین جشنواره نقالان سوره با حضور دانش‌آموزان شیرین سخن برگزار شد

بجنورد (پانا) - رئیس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان‌شمالی گفت جشنواره دانش‌آموزی نقالان سوره از اواخر پاییز با همکاری دبیرخانه حوزه هنری استان و اداره کل آموزش و پرورش‌آغاز و با محوریت نقل زندگی شهدای شاخص استان و دو تن از قهرمانان ملی مبارزه با استعمار برگزار شد.

همه عناوین اخبار مدارس خراسان شمالی