امروز: چهارشنبه 10 خرداد 1402 - 03:23 تبلیغات

ملت ایران فتنه‌های نظامی و اقتصادی دشمنان را با تدبیر و مقاومت خنثی می‌کنند

بوشهر(پانا) - فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به توطئه‌های جبهه استکبار در چهار دهه گذشته علیه ملت ایران گفت ملت ایران فتنه‌های نظامی، اقتصادی، تحریم و شبیخون فرهنگی دشمنان را با تدبیر و مقاومت خنثی می‌کنند .

توسعه هنرستان‌های فنی و ‌حرفه‌ای و کاردانش در استان بوشهر ضروری است

بوشهر (پانا) - استاندار بوشهر گفت توسعه هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای در حوزه‌های مختلف کشاورزی، صنعت نفت و گاز، انرژی اتمی، ناوبری، مکانیک، آبزی‌پروری، ناوبری دریایی، فرهنگ و هنر در استان ضروری است.

جشن الفبای ۲۷ هزار دانش‌آموز کلاس اولی بوشهری برگزار شد

بوشهر (پانا) - معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت همزمان با پایان سال تحصیلی و به شکرانه فراگیری سواد خواندن و نوشتن، جشن الفبای ۲۷ هزار و ۶۳۴ دانش‌آموز کلاس اولی در مدارس استان برگزار شد.

راه‌اندازی رشته بهداشت مدارس در دانشگاه فرهنگیان

بوشهر (پانا) - سرپرست دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به راه‌اندازی رشته بهداشت مدارس در دانشگاه فرهنگیان گفت با جذب ۴۰۰ نفر در کنکور سراسری امسال در دانشگاه فرهنگیان، تعداد دانشجو‌معلمان رشته بهداشت سلامت به ۷۱۰ نفر افزایش می‌یابد.

راهیابی ۱۷ اثر فرهنگیان بوشهری به مرحله کشوری جشنواره تجارب برتر تربیتی

بوشهر (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد ۱۶ اثر در بخش تربیتی و یک اثر در بخش تجارب ماندگار فرهنگیان این استان، به مرحله کشوری یازدهمین جشنواره تجارب برتر تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی راه یافتند.

همه عناوین اخبار مدارس بوشهر