امروز: سه شنبه 9 خرداد 1402 - 03:51 تبلیغات

برگزاری نمایشگاه دست‌سازه طرح جابر بن حیان در ایلام

ایلام (پانا) - نمایشگاه طرح جابر بن حیان با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایلام، مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام و رییس پژوهش‌سرای دانش‌آموزی فرهیختگان ایلام برگزار شد.

راهیابی ۹۰۰ دانش‌آموز به مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزی استان ایلام

ایلام (پانا) - مراسم افتتاحیه چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز دانش‌آموزی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان استان ایلام با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان برگزار شد و ۹۰۰ دانش‌آموز به این مسابقات راه یافتند.

علوم انسانی و آموزه‌های آن مظلومند

ایلام (پانا) - محمد حیدری‌فرد، دانش‌آموز نویسنده، خبرنگار، شاعر و مسئول انجمن ادبی مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی ایلام و از بانیان جشنواره شعر و موسیقی مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی گفت علوم انسانی در کشور حداقل در این برهه از زمان مظلوم واقع شده است.

برگزاری بازارچه کار و فناوری در مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی ایلام

ایلام (پانا) - بازارچه کار و فناوری، با هدف ایجاد تجارب تجارتی و اقتصادی با محصولات دست‌ساز و خانگی با استقبال گسترده دانش‌آموزان متوسطه اول، رئیس اداره سمپاد اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام، عوامل اجرایی و دبیران مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی ایلام برگزار شد.

فراخوان دومین دوره جشنواره شعر و موسیقی مرکز استعدادهای درخشان ایلام

ایلام (پانا) - فراخوان دومین جشنوارهٔ شعر و موسیقی مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی ایلام، با هدف علاقه‌مند کردن نسل جوان و دانش‌آموزان متوسطه دوم به ظرفیت ادبی شعر، موسیقی و ادبیات، کشف و شکوفایی عواطف لطیف انسانی در زمینه شعر، موسیقی و نوازندگی و همچنین استعدادیابی هنری و ادبی منتشر شد.

همه عناوین اخبار مدارس ایلام