امروز: سه شنبه 9 خرداد 1402 - 05:13 تبلیغات

ارائه تجارب برتر تربیتی، فرصتی برای مدیریت دانش و ثبت تجارب است

اراک (پانا) - رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر از آسیب‌های اجتماعی اداره کل آموزش‌وپرورش استان مرکزی گفت استفاده از ظرفیت‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در خصوص تجارب برتر تربیتی، رفع مشکلات و مسائل دانش‌آموزان امری ضروری است.

در استان مرکزی ۲۲۷ مشاور فعالیت می‌کنند

اراک (پانا) - رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت در استان مرکزی ۲۲۷ مشاور در مناطق ١۵ گانه فعالیت می‌کنند.

هدف ما رسیدن به حیات طیبه و تربیت دانش‌آموز در تراز جمهوری اسلامی ایران است

اراک (پانا) - معاون فعالیت‌های دانش‌آموزی سازمان دانش‌آموزی کشور عنوان کرد سازمان دانش‌آموزی بازوان معاونت پرورشی است و برای پیشبرد کارها نیاز به حمایت دارد، زیرا همه یکی هستند و هدف رسیدن به حیات طیبه و تربیت دانش‌آموز در تراز جمهور اسلامی ایران است.

برگزاری همایش شوراهای دانش‌آموزی به منظور افزایش مشارکت گروهی و حس مسئولیت‌پذیری دانش‌آموزان

اراک (پانا) - رئیس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش‌وپرورش استان مرکزی عنوان کرد یکی از مهم‌ترین اهداف همایش شوراهای دانش‌آموزی، افزایش مشارکت‌ گروهی و حس‌ مسئولیت‌پذیری در دانش‌آموزان است.

کار پرورشی‌ باید جذاب و گیرا باشد

امروز مسئولیت سنگینی برعهده همه ارکان کشور قرار دارد تا گام به گام در مسیر تحقق دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب حرکت کنیم /برای حضور دانش‌آموزان در مساجد برنامه‌ریزی شده است چراکه این حضور را یک فرصت تربیتی کم‌نظیر می‌دانیم

رتبه‌بندی در راس سرفصل‌های وزارت آموزش و پرورش است

اراک (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت آنچه که در آموزش‌وپرورش درباره معلمان عنوان می‌شود فقط رتبه‌بندی نیست، بلکه سر فصل‌هایی دیگر در وزارتخانه شروع شده که رتبه‌بندی در راس این سرفصل‌ها است.

همه عناوین آموزش و پرورش مرکزی