امروز: دوشنبه 8 خرداد 1402 - 00:15 تبلیغات

نمازخانه مدرسه قلب فرهنگی و مذهبی مدارس است

بجنورد (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان‌شمالی عنوان کرد امروزه توجه به نمازخانه‌های مدارس کمتر از توجه به مساجد نیست. نمازخانه مدرسه قلب فرهنگی و مذهبی مدارس است.

نیروهای انسانی به عنوان یکی از بزرگترین مؤلفه‌های قدرت و زیربنای سرمایه اجتماعی در هر کشور است

بجنورد(پانا)- سید محمد پاکمهر به مناسبت گرامیداشت هفته ملی جمعیت اظهار داشت نیروهای انسانی به عنوان یکی از بزرگترین مؤلفه‌های قدرت و زیربنای سرمایه اجتماعی در هر کشور است.

جذب باکیفیت، دقیق و فنی مربیان دانش‌آموزی، محور اصلی برنامه‌های سازمان دانش‌آموزی خراسان‌شمالی است

بجنورد (پانا) - مدیر سازمان دانش‌آموزی خراسان‌شمالی بیان کرد جذب باکیفیت، دقیق و فنی مربیان دانش‌آموزی، محور اصلی برنامه‌های سازمان دانش‌آموزی خراسان‌شمالی است.

اجلاسیه نماز دانش‌آموزی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز درمدارس وآشنایی دانش‌آموزان است

بام و صفی آباد (پانا) - اجلاسیه نماز دانش‌آموزی، با سخنرانی امام جمعه و رئیس اداره قرآن،عترت و نماز خراسان شمالی و حضور مسئولین و دانش‌آموزان مدارس شهرستان بام و صفی‌آباد در مصلی صفی آباد برگزار شد.

نخستین جشنواره نقالان سوره با حضور دانش‌آموزان شیرین سخن برگزار شد

بجنورد (پانا) - رئیس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان‌شمالی گفت جشنواره دانش‌آموزی نقالان سوره از اواخر پاییز با همکاری دبیرخانه حوزه هنری استان و اداره کل آموزش و پرورش‌آغاز و با محوریت نقل زندگی شهدای شاخص استان و دو تن از قهرمانان ملی مبارزه با استعمار برگزار شد.

برترین‌های پویش طرح یادگیری کودکان با موضوع ایرانگردی و ایران‌شناسی معرفی شدند

شیروان (پانا) - مدیر آموزش و پرورش شهرستان شیروان گفت کارشناسان آموزش ابتدایی شیروان در پویش کشوری یارستان کودکستان، طرح یادگیری برای کودکان 4 تا 6 ساله، با موضوع ایرانگردی و ایران‌شناسی بعنوان نفرات برتر معرفی شدند.

داوری رشته‌های نمایش و سرود جشنواره فرهنگی هنری امید فردا در خراسان شمالی انجام شد

بجنورد(پانا) - دبیر استانی چهل و یکمین دوره جشنواره فرهنگی هنری امید فردا خراسان شمالی گفت جشنواره داوری مرحله استانی رشته‌های نمایش و سرود دانش‌آموزان دختر و پسر متوسطه دوم شهرستان‌های خراسان شمالی در قالب ۲۰ گروه، در محل سالن گلشن و پلاتو شمس برگزار شد.

معلمان نمونه شایسته تقدیر هستند/ فیلم

بجنورد(پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در آیین تجلیل از معلمان نمونه گفت تلاش بر این است گروهای جامعه به ارزشمندی کار معلم توجه کنند.

همه عناوین آموزش و پرورش خراسان شمالی