امروز: دوشنبه 2 خرداد 1401 - 15:33 تبلیغات

مدارس غیردولتی ما، در تحقق اهداف آموزشی و فرهنگی نقش موثری دارند

بجنورد(پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی در مراسم تقدیر از معلمین غیردولتی منتخب جشنواره جلوه‌های ویژه معلمی که با حضور معاون وزیر و رییس مدارس غیرانتفاعی و توسعه مشارکت‌های مردمی انجام شد، عنوان کرد مدارس غیردولتی بر اساس سند تحول بنیادین باید اولویت را به موضوعات پرورشی و فرهنگی دانش‌آموزان اختصاص دهند.

معلم منشاءبسیاری از تحولات است

بجنورد (پانا) - استاندار خراسان‌شمالی درحضور معاون وزیر آموزش وپرورش و مدیر‌کل آموزش و پرورش استان در محل دفتر استانداری عنوان کرد از گذشته‌های دور معلم منشا بسیاری از تحولات است و در واقع یک لغت معنوی با،بار زیاد است.

سفیران سلامت پیش‌قراولان سلامت در مدارس هستند

بجنورد (پانا) - مدیر کل آموزش و‌ پرورش خراسان‌ شمالی در اختتامیه ششمین جشنواره سفیران سلامت دانش‌آموزی اظهار کرد کارشناسان سلامت و تربیت‌بدنی و سفیران سلامت دانش‌آموزی پیش‌قراولان سلامت در مدارس هستند.

دانش و عمل تربیتی معلمین در آموزش وپرورش، منجر به تربیت دانش آموزانی در تراز انقلاب اسلامی می‌شود

بجنورد (پانا) - معاون وزیر آموزش وپرورش عنوان کرد معلمین باید به شایستگی‌های دانش تربیتی و عمل تربیتی مجهز باشند و در این جهت الزاما برنامه‌ریزی‌های دقیقی انجام گیرد که تحقق این امر در جامعه امروزی بسیار ضرورت دارد.

لحظه به ‌لحظه کار معلمی ایثارگری و فداکاری است

فاروج (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی، گفت در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، مدرسه به عنوان کانون اصلی تعالی جویی و حرکت به سمت حیات طیبه است و این حرکت عظیم، توسط معلمان در تمامی حوزه‌های تعلیم و تربیت رقم می‌خورد. در واقع لحظه به ‌لحظه کار معلمی ایثارگری و فداکاری است.

پیشرفت هر کشور وابسته به کارآفرینی نسل آینده آن کشور است

بجنورد (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی در جلسه طرح ملی تقویت مهارت‌های گفتگو و ارتباط موثر گفتگوی بین نسلی عنوان کرد با تقویت رشته‌های دروس هنرستان‌های استان گام‌های خودکفایی کشور مستحکم‌تر برداشته خواهد شد.

زنگ هفته سلامت در شیروان نواخته شد

شیروان (پانا) - زنگ هفته سلامت، با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی، فرهنگیان و دانش‌آموزان سفیران سلامت، به صورت نمادین در دبستان دوره دوم شهدای فرهنگی شهرستان شیروان نواخته شد.

معلمان معماران تعلیم و تربیت هستند

بجنورد (پانا) - مدیرکل آموزش و‌پرورش خراسان‌شمالی، در جلسه تجلیل از معلمین جهادی اظهار کرد هفته معلم هفته گرامیداشت بهترین‌های عالم هستی است و معلمان معماران تعلیم و تربیت هستند.

آیین نواختن زنگ سپاس معلم برگزار شد

بجنورد (پانا) - با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار خراسان‌ شمالی، مدیر کل آموزش و‌ پرورش و سایر معاونان و مسئولان استانی و شهرستان آیین نواختن زنگ سپاس معلم برگزار شد.

همه عناوین آموزش و پرورش خراسان شمالی