امروز: سه شنبه 18 مرداد 1401 - 06:04 تبلیغات

اصلی‌ترین وظیفه متولیان فرهنگی ایفای نقش در حوزه تعلیم و تربیت است

تهران (پانا) - مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۴ اصلی‌ترین وظیفه متولیان فرهنگی را بر اساس ساحت‌های سند تحول، ایفای نقش در حوزه تعلیم و تربیت برشمرد و بر هم‌افزایی و رایزنی فرهنگی میان آموزش و پرورش و شهرداری در راستای تربیت اجتماعی دانش‌آموزان تاکید کرد.

ماه محرم فرصت مغتنمی است برای بازگویی دروس ارزشمند عاشورا در فضای تعلیم و تربیت

تهران (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه، دین اسلام جایگاه بسیار رفیعی دارد و پیروی از راه اهل‌بیت علیهم السلام و مذهب عالی و بسیار پیشرفته تشیع، بهترین مکتب و مسیر برای تعالی روح است؛ ماه محرم را فرصت مغتنمی برای بازگویی و بازخوانی درس‌های معنوی و ارزشمند عاشورا در فضای تعلیم و تربیت دانست.

‌خداوند اولین امر‌کننده به معروف و نهی‌کننده از منکر است

تهران (پانا) - مدیر آموزش و پرورش منطقه 8 با اشاره به اینکه خداوند نخستین امر کننده به معروف و نهی کننده از منکراست، مهمترین و بزرگترین وسایل تاثیر قدرت را بسیج و سازماندهی نیروهای آموزش‌دیده، متدین، مومن و جوانان پرشور و نشاط دانست.

انعقاد تفاهم‌نامه شهرداری و آموزش و پرورش منطقه ۱۴

تهران(پانا) - تفاهم‌نامه همکاری میان شهرداری و آموزش و پرورش منطقه ۱۴، در جهت اجرای برنامه‌های اوقات‌فراغت دانش‌آموزان منطقه در تابستان ۱۴۰۱‌، با هدف بسط و گسترش نشاط عمومی با رویکرد غنی‌سازی اوقات‌فراغت دانش‌آموزان منعقد شد.

آغاز دور دوم مسابقات ورزشی دانش‌آموزان پسر با نیاز ویژه ذهنی و جسمی حرکتی سراسر کشور

تهران (پانا) - در ادامه برگزاری بیست و دومین دوره مسابقات ورزشی کارکنان و دانش‌‌آموزان با نیازهای ویژه کشور، دوره دوم این مسابقات در رشته‌های فوتسال، شطرنج و بوچیا در دو گروه دانش‌آموزان پسر بانیاز ویژه ذهنی و جسمی حرکتی آغاز شد.

افزایش سطح آگاهی و توجه به سبک زندگی اسلامی عوامل موثر در خودمراقبتی است

تهران(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه خودمراقبتی مهمترین اصل در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است؛ افزایش سطح آگاهی،توجه به سبک زندگی اسلامی و اصول اعتقادی را از عوامل مهم خودمراقبتی دانست.

همه عناوین آموزش و پرورش تهران