امروز: چهارشنبه 4 خرداد 1401 - 04:51 تبلیغات

معلمی که دانش‌آموز معلول خود را از خانه به مدرسه می‌برد

داراب (پانا) - از کودکی پای راستش دچار معلولیت بود، در روستا زندگی می‌کرد و دبستان پسرانه از منزل آنها دور بود، اما مدرسه دخترانه به آنها نزدیک بود برای همین با اجازه معتمدین محلی روستای نوایگان، کلاس اول دبستان را در دبستان دخترانه شهید علیخواه درس خواند.

فرشته‌ای در قامت معلم‌/ فیلم

خرم آباد (پانا) - معلم دلسوز لرستانی با هزینه شخصی پاهای دانش‌آموز معلول خود را مداوا کرد و به او و خانواده محرومش زندگی تازه‌ای بخشید.

مهارت‌آموزی تنها راهکار افزایش اشتغال در جامعه است

تهران (پانا) - یکی از معلمان منتخب سال 1401 خوزستان می‌گوید مهارت‌آموزی تنها راهکار افزایش اشتغال در جامعه است. خدیجه مشایخی ۴۶ سال سن دارد و با ۱۶ سال سابقه تدریس و با مدرک کارشناسی ارشد فناوری و اطلاعات  در حال حاضر در شهر بندرماهشهر ساکن و به عنوان هنرآموز هنرستان مبتکران در رشته کامپیوتر این شهر مشغول به تدریس است.

گفت‌وگوی دانش‌آموز خبرنگار پانا با مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه/فیلم

کرمانشاه(پانا)- سلمان محمدی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ضمن عرض خیر مقدم خدمت مدعوین و ادای احترام به همکاران معلم در سراسر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پانا گفت: معلمان به تعبیر مقام معظم رهبری، افسران سپاه پیشرفت کشور هستند و این عنایت ویژه ایشان، بیانگر اهمیت کار معلم در اجتماع است.

تجلیل از معلمان مدارس استثنایی

اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان، با برگزاری مراسمی از معلمان، مدیران و کارشناسان اداره مدارس استثنایی استان تقدیر کرد .

روح معلمی با انجام کارهای فوق‌برنامه و خداپسندانه عجین شده است

تهران (پانا) - یکی از معلمان منتخب سال 1401 بیرجندی می‌گوید انعکاس ایثارگری و توانمندی معلمان در سطح جامعه، بسیار محدود است. سیده معصومه علوی، معلم استان خراسان جنوبی، به‌عنوان یکی از معلمان منتخب سال 1401 شناسایی و معرفی شد.

گفت‌وگو با مدیر آموزش و پرورش فریدوشهر/فیلم

اصفهان (پانا) - سید امین انوری، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فریدونشهر ضمن تبریک روز معلم از زحمات معلمان قدردانی کرد و گفت : معلمان جامعه، انسان سازان نسل بعدی‌اند، لذا نقش آنان برای جامعه همچون نقش انبیا است .

برگزاری جشن سپاس معلم در آباده

سالن هلال احمر آباده، امروز شاهد هنرنمایی دانش‌آموزان شهرستان آباده، با حضور مدیر کل آموزش و پرورش فارس، رییس سازمان دانش‌آموزی فارس، نماینده شهرستان آباده در مجلس، فرماندار و دیگر مسولان استانی و شهرستانی و جامعه فرهنگی آباده ، برای گرامیداشت مقام معلم بود.

سر مشقِ معلمی/فیلم

تهران (پانا) - پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در «روایت یک خبرنگار» مروری بر دیدار معلمان با رهبر انقلاب داشته است.

تجلیل از معلمان نمونه و پیشکسوتان شهرستان نظرآباد

از معلمان نمونه و اساتید پیشکسوتان شهرستان نظرآباد در راستای هفته معلم که با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیرکل آموزش و پرورش، فرماندار و اعضای شورای شهر نظرآباد در اداره آموزش و پرورش شهرستان نظر‌آباد تجلیل شد.