امروز: جمعه 30 مهر 1400 - 15:48 تبلیغات

افزودن رشته «ایده‌پردازی کسب و کارهای مجازی» در چهلمین جشنواره «فردا»

تهران (پانا) - دبیر رسانه و فضای مجازی چهلمین دوره جشنواره فرهنگی هنری فردا بیان کرد از جمله برنامه‌های ویژه گرامیداشت جشنواره در حوزه رسانه و فضای مجازی می‌توان به ورود رشته جدید ایده‌پردازی کسب و کارهای مجازی در این حوزه و نیز شناسایی و تکریم ویژه خادمان حوزه رسانه و فضای مجازی اشاره کرد.

جشنواره فردا، مظهر امید و نوید به آینده است

سمنان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه امسال بعد از ۲۰ ماه خانه‌نشینی دانش‌آموزان به واسطه وجود کرونا، برگزاری جشنواره فرهنگی هنری، امیدبخش و نویدبخش روزهای بهتری است، گفت امسال سال تکامل و بلوغ جشنواره فردا در چهل سالگی آن است.قطعا با تکمیل واکسیناسیون دانش‌آموزان، بخش عظیمی از این جشنواره به صورت حضوری برگزار خواهد شد تا با در کنار هم بودن، بهتر بیاموزیم و یاد بگیریم.

بیش از ۴ میلیون دانش‌آموز نخبه در کانون‌های فرهنگی تربیتی، سفیران فعالیت فرهنگی هستند

اصفهان (پانا) - مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش از حضور ۴ میلیون دانش‌آموز نخبه فرهنگی در کانون‌های فرهنگی تربیتی خبر داد و آنها را سفیران فعالیت فرهنگی در مدارس دانست.

نمایش عناصر تمدنی کشور در جشنواره دانش‌آموزی فردا

تهران (پانا)- مشاور سرپرست وزارتخانه آموزش و پرورش با حضور در چهلمین جشنواره فرهنگی هنری فردا در مازندران، دستاوردها و توانمندی‌های دانش‌آموزان را نمایشی از نمادها و عناصر تمدنی کشور توصیف کرد که شور و شعف زایدالوصفی را به‌همراه دارد.

یکی از مهم‌ترین کارکردهای جشنواره‌های فرهنگی و هنری کشف استعدادهای دانش‌آموزی است

بهشهر (پانا)- مشاور وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های آموزش و پرورش کشف و شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان است. در واقع، رسالت آموزش و پرورش زمینه‌سازی برای ظهور و بروز استعدادهای دانش‌آموزان است.