امروز: یکشنبه 7 آذر 1400 - 15:13 تبلیغات

اشد مجازات برای آتش‌ زدن همسر

تهران (پانا) - حکم قصاص مرد میانسالی که با سوزاندن همسرش باعث مرگ او شده بود در حالی از سوی هیأت عمومی دیوان عالی کشور تأیید شد که پیش از آن وی دو بار توانسته بود از مجازات مرگ رهایی یابد.

راز سرقت‌های میلیاردی

تهران (پانا) - پلیس آگاهی پایتخت راز دو پرونده سرقت‌های میلیاردی از خانه‌ها را فاش کردند. آنها سه سارق حرفه‌ای خانه‌های پایتخت را گرفتار کردند. دزدانی که با ترفندها و شگردهای خاصی، خانه‌ها را هدف سرقت‌های سریالی خود قرار می‌دادند.

قیمت موبایل ریخت+ جدول

تهران (پانا) - بررسی قیمت‌ها در بازار تلفن همراه حاکی از کاهش چشمگیر قیمت تلفن‌های همراه اپل در این بازار است.

پیشتازی تسلا در میان 10خودروساز جهان

تهران (پانا) - از حدود دو هزار و 100 میلیارد دلار ارزش‌گذاری شده برای 10 برند خودرویی برتر، بیش از 50 درصد ارزش متعلق به شرکت تسلا تولیدکننده خودروهای تمام برقی است.

قرنطینه درپی قرنطینه

تهران (پانا) - خوشحالی فروکش کردن کرونا به سرعت جای خود را به نگرانی از آلودگی هوا داده است؛ سالمندانی که می‌توانستند کمی با خیال راحت به فعالیت روزمره و ورزش سبک در پارک‌ها برگردند حالا دلهره جدیدی پیدا کرده‌اند.

خواص این خوراکی سبز برای لاغری

تهران (پانا) - لوبیا سبز از مواد کم کالری محسوب می‌شود که کالری بسیار پایینی، در حدود ۲۸ کالری دارد. به‌همین دلیل می‌توان از خواص لوبیا سبز در لاغری و کاهش وزن استفاده کرد.

کروکدیل مرد سالخورده را خورد

تهران (پانا) - مرد سالخورده‌ای که خیال می‌کرد در حال گرفتن سلفی با مجسمه کروکدیل است، مورد حمله این حیوان قرار گرفت.

خلق نقدینگی و تورم

تورم یک مقوله چند عاملی است. تجربه 50 ساله تورم در کشور نشان می‌دهد که عمده‌ترین عامل ایجاد آن خلق نقدینگی است که از دو مجرا ایجاد می‌شود. نخست کسری بودجه و تأمین پولی آن است که اثر خود را بر رشد پایه پولی می‌گذارد. مورد دوم نیز خلق نقدینگی به‌وسیله سیستم بانکی است که ارتباطی با عملکرد دولت‌ها ندارد اما عامل مهمی است که باید جدی گرفته شود تا منجر به رشد افسار گسیخته نقدینگی نشود.

کودکان در شکم مادر گریه می‌کنند؟

تهران (پانا) - به‌گفته‌‌ کارشناسان، پاسخ این پرسش که «آیا کودک در شکم مادر گریه می‌کند؟»، به این مسئله بستگی دارد که تعریف شما از گریه چیست.

سندی مکتوب برای مدیریت آب زاینده‌رود

در نظام‌های مختلف اجتماعی، مالکیت انسان بر منابع موجود در طبیعت با توجه به شرایط جغرافیایی، زمانی و مکانی و ساختاری که فرد در آن زندگی می‌کند تعریف می‌شود. شکل مالکیت با توجه به کارکرد آن در دوره‌های مختلف تاریخی تغییر کرده و انسان‌ها گونه‌های کارکردی و مناسب هر عصر را برای مدیریت منابع در نظر گرفته‌اند.

همه عناوین رسانه‌های دیگر