امروز: سه شنبه 3 خرداد 1401 - 01:25 تبلیغات

3 گیاه شگفت‌انگیز برای درمان ورم معده

تهران (پانا) - ورم معده که به عنوان گاستریت هم شناخته می‌شود، به نوعی التهاب در پوشش معده گفته می‌شود. برخی درمان‌های خانگی طبیعی می‌توانند به رفع این مشکلات کمک کنند.

پایش مصرف برق ادارات جدی شد

تهران (پانا) - مرکز ملی راهبری شبکه برق ایران از افزایش قابل توجه مصرف برق امروز خبر داده و اعلام کرده با توجه به افزایش دمای ۳ تا ۶ درجه‌ای در کل کشور، پیش‌بینی می‌شود اوج نیاز مصرف روز جاری از مرز ۵۳ هزار مگاوات عبور خواهد کرد.

پدیده کمتر مشهور برق‌خواری

تهران (پانا) - به احتمال زیاد تلاش دولت برای جبران کم‌کاری‌های گذشته و ساخت نیروگاه‌های جدید نتواند جلوی خاموشی‌های امسال را بگیرد، در چنین شرایطی کاری که از دست ما شهروندان بر می‌آید، جلوگیری از برق خواری است.

روند کاهشی قیمت خودرو + جدول قیمت‌

تهران (پانا) - بررسی روند بازار خودرو نشان می‌دهد که دلالان بالاخره ترمز قیمت‌ها در بازار را کشیده و به کاهشی شدن قیمت‌ها رضایت داده‌اند. این در حالیست که این مسیر کاهش قیمت خودروها در بازار، در هفته گذشته و تحت تاثیر خبر آزادسازی واردات خودرو پیش‌بینی می‌شد.

رفع دغدغه ارزی واردات خودرو

تهران (پانا) - دغدغه تامین ارز واردات خودرو طی چهار سال گذشته مانع از آزادسازی آن شد. این در شرایطی است که وزیر صمت در نامه‌ای به رئیس‌جمهور قول داده که واردات هیچ محدودیتی برای تامین مخارج ارزی کشور ایجاد نخواهد کرد.

با راه‌های انتقال آبله میمون آشنا شوید

تهران (پانا) - یک فوق تخصص مراقبت‌های ویژه، با عنوان این مطلب که آبله میمون یک بیماری جدید نیست و در سال‌های دور شناسایی شده بود، به تشریح راه‌های انتقال این ویروس پرداخت.

سهم «جوان امیدوار» در فردای روشن انقلاب

تهران (پانا) - یک کارشناس تعلیم و تربیت گفت در بیانیه گام دوم بر امید داشتن به آینده بسیار تأکید شده است و یکی از مهم‌ترین اهداف این بیانیه طلوع امید نسبت به فردای روشن انقلاب اسلامی در دل جوانان کشور است.

استراتژی سه سطحی کنترل پایدار تورم

تورم در چهار سال اخیر از متوسط بلندمدت آن به‌طور چشمگیری بالاتر بوده است و به همین دلیل چه به‌عنوان مطالبه عمومی، چه به‌عنوان توصیه مستخرج از تحلیل‌های علم اقتصاد و چه از منظر سیاستگذاران، کاهش تورم تبدیل به یک مطلوب شده است.

همه عناوین رسانه‌های دیگر