امروز: سه شنبه 24 فروردین 1400 - 12:00 تبلیغات

جرم در جرم با پلاک مخدوش

تهران (پانا) - تا چند ماه پیش اگر جرائمی مانند تغییر در ارقام پلاک خودرو یا مخدوش کردن آن در محدوده‌های پیرامون طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا به چشم می‌خورد، حالا اما با اجرای طرح منع تردد شبانه این جرم به ساعات پایانی شب رسیده و کم و بیش در بیشتر معابر رانندگانی را می‌توان دید که با پوشاندن، سوزاندن و یا دستکاری پلاک خودرویشان اقدام به تردد در ساعات ممنوعه می‌کنند.

آمار کرونا در جهان تا ۲۴ فروردین+اینفوگرافیک

تهران (پانا) - تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان، تا صبح سه‌شنبه (۲۴ فروردین) به بیش از ۱۳۷ میلیون و ۲۶۵ هزار نفر رسید و تعداد قربانیان این ویروس نیز از دو میلیون و ۹۵۸ هزار نفر فراتر رفت.

اگر می‌خواهید دچار هیچ نوع کرونایی نشوید این 2 مورد را رعایت کنید

تهران (پانا) - یک دکترای ویروس‌شناسی پزشکی می‌گوید بر اساس اطلاعات موجود ماسک و فاصله اجتماعی در مقابل تمام واریانت‌های ویروس کرونا محافظت ایجاد می‌کند، پس اگر این دو را رعایت کنید دچار هیچ نوع کرونایی نخواهید شد.

مسئولیت اجتماعی دولت و مردم در کاهش نابسامانی اجتماعی

تهران (پانا) - طغیان موج چهارم کرونا در همه شهرهای قرمز کرونایی و رکوردشکنی‌های پیاپی آمار مرگ‌و‌میر و ابتلا به کووید19 در شرایط فعلی تنها یک راه حل را پیش‌ روی شهروندان قرار داده است؛ اجرای مو‌به‌موی شیوه‌نامه‌های بهداشتی.

خرید طلا «سوتی» شد

تهران (پانا) -  در سال‌های اخیر همانند سایر بازارها، طلا نیز با تحولات بسیاری روبه‌رو شده است. افزایش قیمت طلا در کشور به عنوان مهم‌ترین متغیر باعث شده است تا میزان تقاضا برای طلای ساخته شده به صورت ویژه و سکه افت محسوسی داشته باشد.

انتقام عجیب کارگر اخراجی

تهران (پانا) - کارگر اخراجی مغازه فرش فروشی برای انتقام از صاحب کارش نقشه ربودن او را کشید اما وقتی پلیس را در تعقیب خود دید وی را رها کرد.

قتل در میهمانی شبانه

تهران (پانا) - پسر جوانی که در اعتراض به میهمانی گرفتن مستأجرش وی را به قتل رسانده و به قصاص محکوم شده بود، پس از رضایت اولیای دم، از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

کدام زنان، دخترزا هستند؟

تهران (پانا) - نتایج تحقیقات جدید نشان داد، زنانی که قبل از بارداری استرس دارند احتمال دختر بودن فرزند آنان دو برابر است.

انتقام از دیپلماسی

رژیــــم صهیونیســــــتی سال‌هاســـت که‌خـود‌را متعهد به عقب‌راندن برنامه‌های هســــــــته‌ای ایــــــران‌می‌داند‌و بارها با ترور دانشمندان هسته‌ای و خرابکاری‌های متعدد در تأسیسات هسته‌ای کوشیده است که این تعهد را در عمل نیز نشان دهد.

مزایای مصرف روغن گل رز

تهران (پانا) - روغن گل رز آکنه را بهبود بخشیده، هورمون‌ها را متعادل می کند، اضطراب را از بین می برد، افسردگی را بهبود می‌بخشد. در این مقاله به بررسی خواص آن می پردازیم.

همه عناوین رسانه‌های دیگر