امروز: سه شنبه 8 فروردین 1402 - 18:39 تبلیغات

تلاش می‌کنیم تورم را به کانال ۲۰ تا ۳۰ درصد برسانیم

تهران (پانا) - رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه برای مهار تورم و رساندن نرخ ارز به یک عدد با ثبات همه تلاش خود را به کار برد، گفت برنامه‌ای که برای مهار تورم ارائه داده شده این است که آن به کانال ۲۰ تا ۳۰ درصد رسانده شود.

تدوین برنامه‌های جبرانی برای دانش‌آموزان

تهران (پانا) - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش با اشاره به تدوین برنامه‌های جبرانی برای دانش‌آموزان گفت استان‌ها از سوی شورای مدارس برای برنامه‌های جبرانی برنامه‌ریزی می‌کنند و این برنامه‌ها بعد از ظهرها یا پنجشنبه انجام می‌شود.

تحول ضروری کشور، اصلاح ساختار تصمیم‌گیری در مسائل کلان اقتصاد است

تهران (پانا) - عضو هیات رئیسه مجلس با یادآوری اینکه یکی از تحولات ضروری در سال ۱۴۰۲ اصلاح ساختار تصمیم‌گیری در مسائل کلان اقتصاد کشور است، گفت تحول جدی در عناصر تصمیم گیرنده و همچنین در نحوه و نوع تصمیم‌ها و تدابیر ضروری است و رئیس‌جمهور برای انجام این کار باید پیش قدم شود.

برنامه ساخت نخستین ترمینال بزرگ فرودگاه مهرآباد در نیمه دوم امسال 

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور با اشاره به محدودیت جا در فرودگاه مهرآباد، گفت برنامه توسعه فرودگاه مهرآباد در گام نخست با شروع ساخت یک ترمینال ۱۰۰ هزار مترمربعی با داشتن ۴۰ ایربریج (پل اتصال به هواپیما) در نیمه دوم سال اجرایی می‌شود.

درآمد یا پیامد؛ مساله فرزندآوری در رویارویی با سبک تازه زندگی

تهران (پانا) - تکیه بر دغدغه اقتصادی و نارسایی درآمدی در سال‌های اخیر به بزرگترین چالش برای فرزندآوری تبدیل شده که نگاهی به وضعیت اقتصادی مناطق مختلف در کنار میزان فرزندآوری نه تنها این پیش‌فرض ذهنی را تایید نمی‌کند بلکه صفحه تازه‌ای را برای این مساله نیز ورق می‌زند.

رویت هلال همسایگی؛ از عربستان تا ارتباط با آفریقا و آمریکای لاتین

تهران (پانا) -  یکی از مهمترین رویکردهای دولت سیزدهم در سال ۱۴۰۱ تحکیم روابط ایران با آسیا بود که بازگشت روابط ایران و عربستان به مدار توافق و به تبع آن ارتباط با کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و همچنین قرارداد با چین و روسیه در سفر رییس جمهور به کشورهای مستقل حوزه شرق در این راستا تعریف می‌شود.

افتتاح پالایشگاه پارس جنوبی، ایرانی‌ترین فاز صنعت گازی در دولت مردمی

تهران (پانا) - فاز ۱۴ میدان مشترک گازی پارس‌جنوبی ایرانی‌ترین فاز در صنعت گاز است که نشان‌دهنده توان بالای داخلی است که با بهره‌برداری کامل از طرح توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی برداشت روزانه از این فاز به بیش از ۵۰ میلیون مترمکعب می‌رسد و پس از سال‌ها تأخیر، بالاخره در دولت سیزدهم افتتاح شد.

همه عناوین رسانه‌های دیگر