• تاریخ انتشار: 24 دی 1396 - 11:40
  • سرویس: بوشهر
فضای خدمات درمانی و عمومی در عالیشهر سامان یابد

فضای خدمات درمانی و عمومی در عالیشهر سامان یابد

بوشهر (پانا ) آیت الله صفایی بوشهری در دیدار مسئولین شهر عالیشهر، با بیان اینکه این شهر دارای مبلمان استاندارد شهری نیست، اظهار داشت: ضروری است نقشه عمران شهری عالیشهر متناسب با جمعیتی که در افق 1404 در آنجا متمرکز می شود، با آخرین استاندارد های روز در عرصه معماری و مبلمان شهری با نگاه فرهنگی ایرانی - اسلامی طراحی کنید.


به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، ایشان توجه به طراحی معماری و مبلمان شهری عالیشهر را ضروری دانسته و گفت: لازم است که بر روی مبلمان شهری و فضا سازی معماری ذاتی مجموعه و محیط پیرامونی آن فوق العاده کار کنید.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه ورودی هر شهر، شناسنامه و پیشانی آن شهر است و هر شهری را باید از دروازه ورودی آن شناخت، افزود: لازم است که ورودی شهر عالیشهر با نگاه ایرانی - اسلامی طراحی و زیبا سازی شود.

آیت الله صفایی بوشهری ادامه داد: ورودی عالیشهر باید آنقدر زیبا باشد که در همان نگاه اول، احساس شادی و نشاط را به دل مردم وارد کند.

ایشان با تأکید بر توسعه متوازن شهر عالیشهر، تصریح نمود: برای توسعه شهر عالیشهر راهی جز ورود بخش خصوصی با التزامات خاص و ارائه پیوست های اجتماعی، فرهنگی و معماری ایرانی اسلامی، نیست.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه کوتاه بینی و کوچک بینی در استان بوشهر بسیار زیاد دیده می شود، اظهار داشت: در توسعه عالیشهر، کوتاه بینی و کوچک بینی را ممنوع کنید و با نگاه بین المللی و استاندارد به پروژه ها نگاه کنید و همیشه افق ها را بزرگ و زیبا ببینید.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه فضای خدمات درمانی و عمومی در عالیشهر باید سامان پیدا کند، گفت: در این شهر لازم است بازارچه های استاندارد با سیستم های نوین ایجاد شود و مراکز خدماتی استاندارد خصوصی و دولتی نیز گسترش پیدا کند.

اشتراک گذاری instagram

 برچسب ها # خبرگزاری پانا
captcha