• تاریخ انتشار: 24 دی 1396 - 07:45
  • سرویس: فرهنگی و هنری - سینما و تئاتر
احمدرضا معتمدی: «سوء تفاهم» تا چند روز آینده نهایی می‌شود

در گفت وگو با پانا

احمدرضا معتمدی: «سوء تفاهم» تا چند روز آینده نهایی می‌شود

تهران (پانا) – احمدرضا معتمدی کارگردان فیلم «سوء تفاهم» معتقد است هیات‌های انتخاب و داوری جشنواره فیلم فجر باید با برخورداری از تزکیه وجودی، گرایش‌های شخصی خود را به حداقل برسانند.


احمدرضا معتمدی کارگردان فیلم سینمایی «سوء تفاهم» که در بخش مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ) سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد، به آماده نبودن فیلم خود و احتمال نرسیدن آن که در برنامه «حالا خورشید» شبکه سه سیما عنوان شده بود، واکنش نشان داد. وی با تکذیب این خبر به پانا گفت: مراحل تولید «سوتفاهم»  تمام شده است و مشغول روتوش‌های نهایی کار هستیم.

وی افزود: تنها کارهای کوچکی در بخش صدا، موسیقی و ماننده این‌ها مانده و نسخه نهایی فیلم در این هفته به دبیرخانه جشنواره فیلم فجر تحویل داده می‌شود.

این کارگردان درباره گلایه‌های برخی از فیلمسازان به نحوه انتخاب فیلم‌ها در این دوره بیان کرد: به هر حال وقتی یک فرد در مقام داوری و گزینش قرار می‌گیرد، باید تزکیه وجودی داشته و سلایق و گرایش‌های خود را به حداقل برساند. این داور باید به سمت پارامترها و مؤلفه‌های عمومی و قابل قبول برای همه حرکت کند نه پارامترایی که بیشتر جنبه شخصی دارد.

وی با انتقاد از عملکرد هیات انتخاب دوره گذشته جشنواره بیان کرد: من از کار هیات انتخاب سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر انتقاد داشتم. به نظرم در دوره قبل فیلم‌هایی انتخاب شده بودند که در قد و قواره جشنواره نبودند و به جشنواره ضعیفی منجر شد.

اشتراک گذاری instagram

 برچسب ها # خبرگزاری پانا
captcha