• تاریخ انتشار: 23 دی 1396 - 11:47
  • سرویس: اقتصادی - اقتصاد کلان ،بانک و بیمه
مشاور سازمان خصوصی‌سازی:‌ سود سهام عدالت 33 میلیون نفر واریز شد

در گفت‌وگو با پانا

مشاور سازمان خصوصی‌سازی:‌ سود سهام عدالت 33 میلیون نفر واریز شد

تهران (پانا) - مشاور سازمان خصوصی سازی می‌گوید اخبار منتشرشده مبنی بر واریز نشدن سود سهام عدالت برای برخی مشمولان صحت ندارد و از سه شنبه هفته گذشته تاکنون برای 33 میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت سود مرحله نخست واریز شده است.


جعفرسبحانی در گفت‌وگو با پانا با اشاره به آخرین بررسی‌های انجام شده برای واریز سود سهام عدالت، گفت:‌ از سه‌شنبه هفته گذشته که کار واریز سود مشمولان آغاز شده تا کنون 33 میلیون نفر سود مرحله نخست سهام عدالت خود را دریافت کرده اند .

وی افزود: تمامی مشمولان سهام عدالت که ثبت نام‌ خود را به درستی انجام داده و کد شبای خود را در سایت اعلام کرده اند سود سهام خود را دریافت کرده اند و اخباری که مبنی بر عدم واریز سود وجود دارد، صحت ندارد.

سبحانی خاطرنشان کرد:‌ کار واریز سود به بانک‌های مختلف سپرده شده است اما ممکن است بانکها مطابق با روشی که خود برای اعلام اس ام اس واریز دارند این موضوع را به مشتری اعلام نکرده باشند به طور مثال برخی از بانکها واریز ارقام کمتر از مبلغی معین را به مشتری اعلام نمی کنند یا آنکه در برخی بانکها مانند بانک ملت تنها اس ام اس برداشت از حساب برای مشتری ارسال می شود مگر آنکه مشتری به بانک تقاضا داده باشد که تمامی برداشت و واریزها به اطلاع او برسد.

وی از صاحبان سهام عدالت مشمول درخواست کرد تا هرگونه انتقادی در زمینه واریز سود دارند به سازمان خصوصی سازی اعلام کنند.

اشتراک گذاری instagram

 برچسب ها # خبرگزاری پانا
captcha