• تاریخ انتشار: 23 دی 1396 - 10:52
  • سرویس: ديگر رسانه ها - خواندنی ها
اجاق گاز هوشمند غذایتان را مغزپخت می‌کند

با شعله خودکار و قابل تنظیم؛

اجاق گاز هوشمند غذایتان را مغزپخت می‌کند

تهران (پانا) - یک شرکت تجاری از تولید اجاق گاز هوشمندی خبر داده که شعله اجاق آن بر حسب مواد غذایی در حال پخت به‌طور خودکار قابل تنظیم است و این امر کیفیت طبخ را به حداکثر می‌رساند.


به گزارش مهر از دیجیتال ترندز، در این اجاق گاز شدت شعله‌ها با دقتی بی‌نظیر و استثنایی قابل تنظیم هستند و مدت زمان پخت هر غذا نیز به‌دقت توسط خود اجاق گاز تعیین می‌شود تا غذا بر حسب علاقه و ذائقه فرد مغزپخت و آماده شود.

اجاق گاز Hestan Cue که احتمالاً در اواخر سال ۲۰۱۸ به بازار می‌آید با استفاده از فناوری بلوتوث و یک ماژول هوشمند به‌طور آنی و لحظه به لحظه دمای قابلمه، ماهیتابه و وضعیت مواد در حال پخت آن را کنترل می‌کند و شدت شعله را بر اساس شرایط موجود کم و زیاد می‌کند.

شرکت سازنده مدعی است واکنش این اجاق گاز به تغییرات مواد غذایی در حال پخت بسیار سریع است و همین مسئله بر کیفیت غذای در حال طبخ می‌افزاید. همچنین یک برنامه تلفن همراه برای استفاده بهینه از این اجاق گاز طراحی شده است. افراد با استفاده از این برنامه می‌توانند سرعت طبخ را کم و زیاد کنند و بر اساس زمان برنامه ریزی شده شدت شعله گاز نیز تنظیم می‌شود.

برای سهولت استفاده چند حالت طبخ متفاوت و متنوع برای این اجاق گاز در نظر گرفته شده است. هنوز قیمت این محصول اعلام نشده است.

اشتراک گذاری instagram

 برچسب ها # خبرگزاری پانا
captcha