• تاریخ انتشار: 23 دی 1396 - 09:23
  • سرویس: ورزشی - منهای فوتبال
کیهانی: افرادی که شانس مدال نداشته باشند به بازی‌های آسیایی اعزام نمی‌شوند

در گفت‌وگو با پانا

کیهانی: افرادی که شانس مدال نداشته باشند به بازی‌های آسیایی اعزام نمی‌شوند

تهران (پانا)- رئیس فدراسیون دوومیدانی آخرین وضعیت تیم‌های ملی در آستانه مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا را تشریح کرد.


مجید کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی در گفت‌وگو با پانا درباره آخرین وضعیت دوومیدانی کاران و همچنین کسب میزبانی ایران برای مسابقات داخل سالن آسیا گفت: خدا را شکر وضعیت دوومیدانی کاران همه خوب پیش می‌رود، دوومیدانی کاران ما از مدت‌ها قبل در اردوی تیم ملی حضور دارند. حسن تفتیان در فرانسه، کیوان قنبرزاده در روسیه زیر نظر بهترین مربی پرش دنیا، احسان حدادی و ثمری هم در کیش و همچنین حسین کیهانی و مرادی در شهرکرد زیر نظر سجاد مرادی تمرینات خود را پیگیری می‌کنند و خدا را شکر وضعیت همه خوب است.

وی ادامه داد: ما برای هشتمین دوره مسابقات دوومیدانی داخل سالن رایزنی‌های زیادی با کنفدراسیون آسیا داشتیم و قرار بر این شد که این دوره میزبانی را بر عهده بگیریم؛ تجهیزات مسابقه را از چین و بلژیک تهیه کردیم. مجموعه ورزشی آفتاب را که کمی نیاز به تعمیر داشت، در حال بازسازی هستیم و خدا را شکر اوضاع برای میزبانی ایران در روزهای 12 تا چهاردهم بهمن فراهم است. در این چند وقت هم هفت‌کشور برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کردند و با توجه به اینکه ایران یکی از قدرت‌های برتر آسیاست ما همه تلاشمان را به کار می‌گیریم تا تیم ملی در این رقابت‌ها بهترین نتیجه را بگیرد.

رئیس فدراسیون دوومیدانی افزود: برنامه ما برای حضور در مسابقات جاکارتا از چندین ماه قبل آغاز شده و خدا را شکر توانستیم در شهریور ماه به ترکیب اصلی تیم برسیم. هدف ما در جاکارتا کسب مدال است و افرادی که از این شرایط برخوردار نیستند و از شانس کسب مدال دور هستند جایی در ترکیب تیم ندارند و ممکن است خط بخورند. به هر حال همه چیز زیر نظر ماست، ما با یک مربی اوکراینی رایزنی کردیم تا به ایران بیاید و با رضا مقدم کار کند، همچنین برای محمد صمیمی و بهنام شیری مربی خارجی در نظر گرفته‌ایم تا از بین این دو نفر یک نفر به‌عنوان ورزشکار برتر انتخاب شوند.

وی ادامه داد: همان‌طور که می‌بینید همگی سخت در تلاش هستند و حس رقابت بین آن‌ها خیلی زیاد است تا بهترین نتیجه را کسب کند، البته بانوان ما هم در تلاش هستند و آن‌ها هم امیدوارند در مسابقات داخل سالن و همچنین جاکارتا حضور موفق داشته باشند و فدراسیون هم به فراخور برنامه‌های آن‌ها امکانات لازم را در اختیارشان گذاشته است.

کیهانی در پایان به انتخابات کمیته ملی المپیک اشاره کرد و گفت: به نظرم مهم‌ترین انتخابات ورزش ایران همین انتخابات کمیته است و باید کسانی انتخاب شوند که ورزش المپیک را جز اولویت‌ها بدانند و رسیدگی‌های لازم را انجام دهند امیدوارم که بهترین نفرات انتخاب شوند.

 

 

 

 

اشتراک گذاری instagram