• تاریخ انتشار: 23 دی 1396 - 07:56
  • سرویس: استانها - سیستان و بلوچستان - اخبار مدارس
تخفیف 30 درصدی سفر ریلی فرهنگیان سیستان‌وبلوچستان

با انعقاد تفاهم‌نامه میان راه‌آهن جنوب شرق و آموزش‌وپرورش مقرر شد

تخفیف 30 درصدی سفر ریلی فرهنگیان سیستان‌وبلوچستان

زاهدان (پانا) - طبق این تفاهم‌نامه جابه‌جایی مسافر تا سقف 30درصد تخفیف برای فرهنگیان و اعزام سفرهای گروهی آموزش‌وپرورش میسر شد.


 علیرضا نخعی در این مراسم گفت: مدیریت راه آهن جنوب شرق درک درست و عمیقی از حوزه تعلیم و تربیت در راستای فرهنگ سازی جامعه دارد.

وی اظهار داشت: سیستان و بلوچستان استانی است که بیشترین جاده های دو طرفه را دارد و به همین علت سوانح جاده ای زیادی را دارد.

مدیرکل آموزشوپرورش استان با اشاره به اینکه  وجود ناوگان حمل و نقل ریلی یکی از فرصتهای طلایی برای استان به شمار میرود خاطرنشان کرد: مردم استان باید بیشتر از سایر استانها با ناوگان حمل و نقل ریلی انس بگیرند. 

نخعی گفت: موفقیتهای اخیر راه آهن جنوب شرق با وجود تمام محدودیت ها ستودنی است و انعقاد تفاهم نامه همکاری میان  راه آهن جنوب شرق و سایر دستگاههای اجرائی بالاخص آموزش و پرورش کار ارزشمندی است.

وی  ادامه داد: بانک اطلاعاتی فرهنگیان استان در سامانه راه‌آهن بارگذاری می‌شود و فرهنگیان استان می‌توانند از هر نقطه‌ای به نقطه‌ای دیگر از طریق حمل‌ونقل ریلی سفر کنند.

نخعی آشنایی دانش آموزان با صنعت حمل‌ونقل ریلی  را امری ضروری دانست و افزود: آمادگی داریم تا در هنرستان‌ها  رشته‌ای در خصوص راه‌آهن راه‌اندازی کنیم تا نیروهای بومی متخصص این شاخه را تربیت کنیم.

 

اشتراک گذاری instagram

 برچسب ها # خبرگزاری پانا
captcha