• تاریخ انتشار: 23 دی 1396 - 07:54
  • سرویس: استانها - یزد
مسابقات ورزشی دانش‌آموزان استان یزد در هه فجر برگزار می شود

مسابقات ورزشی دانش‌آموزان استان یزد در هه فجر برگزار می شود

رئیس اداره تربیت بدنی اداره کل آموزش‌وپرورش یزد از برگزاری مسابقات ورزشی دانش‌آموزان استان در هه فجر با شرکت 2 هزار و 200 نفر از دانش‌آموزان دختر و پسر استان درقالب مدرسه قهرمان و کانون قهرمان برگزار شود.


 مصطفی خلیلی، درنشست کمیته فنی مسابقات دانش آموزی استان از برگزاری مسابقات دانش آموزان استان درایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی خبرداد و افزود : دراین دوره از مسابقات افزون بر 2 هزار و 200 نفر از دانش آموزان دختر و پسر استان درقالب مدرسه قهرمان و کانون قهرمان با هم رقابت می کنند .
"خلیلی " گفت : این مسابقات در رشته های مجاز آموزشگاهی شامل فوتسال ، والیبال ، هندبال ، تنیس روی میز ، طناب زنی ، دو میدانی ، بدمینتون ، ژیمناستیک ، شطرنج  و شنا در سه دوره تحصیلی برگزار می شود .
وی از واگذاری میزبانی این مسابقات به شهرستانها ، مناطق و نواحی استان خبرداد و گفت : تاکنون شهرستانهای مهریز ، اردکان ، میبد و ناحیه یک یزد به ترتیب برای برگزاری مسابقات تنیس ، والیبال ، فوتسال و طناب زنی اعلام آمادگی کرده اند.
ایشان هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد نشاط و انگیزه دربین دانش آموزان همراه با ارتقای سطح تحرک آنان ذکر کرد و افزود : تیم ها و نفرات برتر این مسابقات درتابستان سال آتی به مسابقات کشوری اعزام می شوند.

اشتراک گذاری instagram

 برچسب ها # خبرگزاری پانا
captcha