• تاریخ انتشار: 22 دی 1396 - 18:42
  • سرویس: آموزش و پرورش - سایر معاونت ها
  • مریم احمدی
مدیر مدرسه شهید فاریابی جیرفت از سمت خود برکنار شد

رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در گفت و گو با پانا:

مدیر مدرسه شهید فاریابی جیرفت از سمت خود برکنار شد

تهران (پانا) - رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان از برکناری مدیر مدرسه فاریابی جیرفت به دلیل تنبیه بدنی دانش آموز و مرتکب شدن تخلف خبر داد.


امید سلاجقه در گفت و گو با پانا با اشاره به برکناری مدیر مدرسه فاریابی جیرفت به دلیل تنبیه بدنی یک دانش آموز اظهار کرد: بنا به اعلام اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، در پی تنبیه بدنی دانش آموز مدرسه شهید فاریابی جیرفت توسط مدیر مدرسه در تاریخ پنجم دی ماه جاری، این مدیر متخلف هفتم دی ماه به هیئت رسیدگی به تخلفات کارکنان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان معرفی و از سمت مدیریت مدرسه نیز برکنار شد.

وی ادامه داد: دانش آموز مذکور همچنان در همان مدرسه در حال تحصیل است.

این مقام مسئول درباره ادعای تهدید ولی دانش آموز توسط رئیس حراست اداره کل آموزش و پرورش استان و اینکه گفته‌ شده " اگر رضایت ندهید از ادامه تحصیل فرزندتان در مدرسه جلوگیری می شود"؛ تصریح کرد: این ادعا کذب محض است و به هیچ عنوان صحت ندارد و والدین این دانش آموز هیچگونه ملاقاتی با رئیس حراست اداره کل آموزش و پرورش استان نداشته اند.

رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان افزود: همان گونه که قبل از این بارها و بارها اعلام شده است تنبیه بدنی به هربهانه و تحت هر شرایطی در مدارس ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی می شود.

اشتراک گذاری instagram

captcha