• تاریخ انتشار: 21 دی 1396 - 08:32
  • سرویس: فارس
مجوز ایجاد 36 واحد گردشگری در فارس صادر شد

مجوز ایجاد 36 واحد گردشگری در فارس صادر شد

شیراز (پانا) - مدیر کل میراث فرهنگی استان فارس از صدور مجوز ایجاد برای 36 واحد اقامتی و سایر تاسیسات گردشگری در استان فارس طی 9 ماهه سال جاری خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مصیب امیری گفت: از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه سال جاری 36 مجوز ایجاد طرح های گردشگری شامل مرکز سرگرمی-تفریحی، هتل چهارستاره، اقامتگاه سنتی،سفره خانه سنتی، هتل آپارتمان، مهمانپذیر، هتل سنتی، زائرسرا ومجتمع گردشگری با حجم سرمایه گذاری بیش از 112 میلیارد تومان با پیش بینی میزان اشتغال 2045 نفرصادر شده است.

مصیب امیری با بیان اینکه این طرح ها در راستای توسعه تاسیسات گردشگری و واحدهای اقامتی در سراسر استان فارس اجرا می‌شود، افزود: همچنین طی مدت 9 ماهه سال جاری 41 موافقت اصولی و 144 موافقت اولیه صادر که با بهره برداری از این طرح ها تا چند سال آینده، علاوه بر افزایش چشمگیردر ظرفیتهای اقامتی-تفریحی و گردشگری استان، تاثیر به سزایی در اشتغالزایی حوزه گردشگری استان ایجاد خواهد شد.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: دریکسال گذشته ۱۶۵ موافقت تاسیسات گردشگری در استان با حجم سرمایه گذاری بیش از ۷۰۹ میلیارد و ۸۴۳ میلیون تومان نیز صادر گردیده است

 

اشتراک گذاری instagram

 برچسب ها # خبرگزاری پانا
captcha