• تاریخ انتشار: 20 دی 1396 - 08:09
  • سرویس: همدان
ضرورت محتوا بخشی به برنامه‌های فرهنگی و هنری دهه فجر

ضرورت محتوا بخشی به برنامه‌های فرهنگی و هنری دهه فجر

معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان بر ضرورت محتوا بخشی به برنامه‌های فرهنگی و هنری دهه فجر تأکید کرد.


به گزارش پانا همدان، مجید فروتن در جلسه هماهنگی کمیته فرهنگی و هنری ستاد گرامیداشت دهه فجر با تأکید بر اینکه برنامه‌های این کمیته با توجه به اولویت ها و رویکردهای این ایام اجرا می شود؛ اظهار کرد: فعالیت‌های فرهنگی و هنری از مؤثرترین ابزارهای ارتباطی است.

وی با بیان اینکه امسال رویکرد کمیته فرهنگی و هنری «بصیرت‌افزایی» است، ابراز امیدواری کرد با هم‌افزایی دستگاه‌های عضو کمیته، این برنامه‌ها به نحوی شایسته اطلاع‌رسانی و برگزار شود.

معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تأکید بر اینکه حوزه فرهنگ به محتوای غنی نیاز دارد؛ گفت:  اگر به این مسأله بی توجه باشیم، نشاط اجتماعی در جامعه ایجاد نخواهد شد.

فروتن از برگزاری برنامه‌های شاخص توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان به مناسبت ایام دهه فجر خبر داد و افزود: اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر همزمان با تهران، برگزاری جشنواره ‌موسیقی و جایزه ادبی استان و برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی فجر از جمله این برنامه‌هاست.

وی همچنین از اجرای بیش از ٤٥٠ برنامه فرهنگی و هنری به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در استان همدان خبر داد.

در ادامه این جلسه، معاون اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری همدان هم گفت: ٢٢ کمیته زیر مجموعه ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در استان همدان فعال هستند.

مهدی اخوان حضور گسترده مردم در برگزاری برنامه‌های مختلف را از سیاست‌های این ستاد عنوان کرد و افزود: افزایش فضایی شاد و نشاط اجتماعی، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری در مراکز آموزشی و کانون‌ها از دیگر اهداف این ستاد استانی است.

وی با تأکید بر افزایش جذابیت در برگزاری برنامه های مختلف، خاطرنشان کرد: ترویج اهداف و رویکرد‌های انقلاب اسلامی با در این برنامه‌ها مورد توجه ویژه قرار گیرد.

اشتراک گذاری instagram

 برچسب ها # خبرگزاری پانا
captcha