• تاریخ انتشار: 19 دی 1396 - 15:09
  • سرویس: فرهنگی و هنری - سینما و تئاتر - رادیو و تلویزیون
سیاوش طهمورث:​مجازات جایگزین دغدغه اجتماعی است

سیاوش طهمورث:​مجازات جایگزین دغدغه اجتماعی است

تهران (پانا) - بازیگر مجموعه تلویزیونی «محکومین» معتقد است، مجازات جایگزین یک دغدغه اجتماعی است كه سریال محکومین بر مبناي آن ساخته شده است.


به گزارش روابط عمومی سریال«محکومین»، سیاوش طهمورث‌،بازیگر سریال محکومین درباره موضوع این سریال افزود: این سریال موضوع متفاوتی دارد بدون شک می‌تواند ارتباط خوبی با مخاطب برقرار کند. 
وی در پاسخ به این سوال که این مجموعه تاکنون چه میزان مخاطب را به خود جذب کرده است بیان کرد: اینکه تا چه اندازه سریال، مخاطب جذب کرده است پاسخی دارد که اكنون نمی توان بیان کرد. پاسخ به این سوال باید بعد از پایان پخش سریال باشد. 
طهمورث افزود: اگر بخواهیم بدانیم که این موضوع تأثیر زیادی بر روی مخاطب داشته است یا خیر؟ باید بعد از پایان سریال نیز بر روی آن تمرکز کنیم. موضوع این سریال یک معضل اجتماعی است و باید به فکر این باشیم که تماشاگر را به دنبال سریال بکشانیم.
این بازیگر اظهار داشت: در جامعه ما وابستگی خانوادگی که در این سریال وجود دارد دیده می‌شود و به همین دلیل دردرجه اول موضوع سریال مخاطب را به فکر وا می‌دار و می‌تواند با موضوع همذات‌پنداری کند. 
وی با بیان اینکه جامعه هنری دچار یک آشفتگی شده است که مخاطب را به سمت کج سلیقگی کشانده گفت: خوشبختانه موضوع سریال محکومین تا اندازه ای قوی است و به موضوع مهمی در جامعه پرداخته که می‌تواند سلیقه مخاطب را تقویت کند.  
«محکومین» هر شب به غیر از پنجشنبه‌ها ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک روی آنتن می رود.

اشتراک گذاری instagram

 برچسب ها # خبرگزاری پانا
captcha