• تاریخ انتشار: 19 دی 1396 - 09:22
  • سرویس: کهگیلویه و بویراحمد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد: برسر منافع مردم با هیچ گروه و جناحی معامله نمی کنم

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: برسر منافع مردم با هیچ گروه و جناحی معامله نمی کنم

یاسوج (پانا) - استاندار کهگیلویه و بویراحمد منافع مردم را معامله‌ناپذیر برشمرد و هر شخصی از انجام وظایفش سرباز زند باید منتظر برخورد باشد.


علی محمد احمدی در دیدار با اعضای هیئت رئیسه نظام مهندسی استان، با بیان اینکه تا وضعیت مطلوب فاصله داریم، افزود: اعضای نظام مهندسی باید با جدیت و  با نظارت مستمر کاستی ها، چالش ها و نقاط ضعف را برطرف سازد .

وی برخورد با تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیرمجاز را مستلزم حذف ملاحظات قومی و گروهی عنوان کرد .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: برای تامین منافع مردم و توسعه استان با هیچ مسئولی تعارف ندارم هرکسی از انجام وظایفش سرباز زند باید منتظر برخورد باشد .

احمدی تصریح کرد: حادثه سهمیه ای نیست و به هنگام وقوع اتفاق، همگان در معرض خطر قرار دارند و باید اعمال پیشگیرانه کرد .

وی ضمن انتقاد از شیوه اجرای کمیسیون ماده 100 در استان ادامه  داد: این کمیسیون مهم به جای جلوگیری از تراکم سازی و برخورد با تخلفات، حربه ای برای درآمد زایی شده است .

همچنین عزیز فَیلی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز از تشکیل کمیته 4 نفره تقویت کمیسیون ماده 100 و کمیسیون ماده 56 خبر داد و گفت: برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز و تخریب اماکن غیراستاندارد در اولویت کاری این کارگروه قرار دارد .

وی اضافه کرد: الزام ساختمان های 4 طبقه به بالا و انبوه سازی به داشتن مجری، ناظر طرح و رعایت شیوه نامه ساخت و ساز از دیگر اقدامات مهمی است که در دستور کار این کارگروه قرار دارد.

اشتراک گذاری instagram

 برچسب ها # خبرگزاری پانا
captcha