• تاریخ انتشار: 17 دی 1396 - 19:37
  • سرویس: قــم
  • بازدید:‌ 43
قدردانی وزیر نیرو از آبفای قم در راستای خدمات‌رسانی به مناطق زلزله‌زده غرب کشور

با ارسال لوح سپاس صورت گرفت؛

قدردانی وزیر نیرو از آبفای قم در راستای خدمات‌رسانی به مناطق زلزله‌زده غرب کشور

قم (پانا) - وزیر نیرو با ارسال لوح سپاسی از تلاش‌های مدیریت و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان قم در خدمت رسانی به مناطق زلزله‌زده غرب کشور قدردانی کرد.


به گزارش پانا از قم، دکتر رضا اردکانیان در لوح سپاس خود آورده است: وقوع حادثه تلخ و تأسف‌بار زلزله، علاوه بر آسیب جدی به جمع زیادی از هم‌وطنان در استان‌های غربی کشور، موجب وارد آمدن خسارت‌های گسترده‌ای به زیرساخت‌های صنعت آب و برق این مناطق گردید و روند خدمت رسانی را به وقفه مواجه نمود.

وزیر نیرو در ادامه تصریح کرده است: با این حال با تلاش و همت ستودنی شما همکاران ارزشمند و ساعی، بخش عمده‌ای از مشکلات در ساعات اولیه رخداد زلزله برطرف گردیده و کوشش‌ها برای دستیابی به وضعیت عادی و پایدار همچنان ادامه دارد.

اردکانیان در پایان این لوح تقدیر خطاب به مدیریت و کارکنان شرکت آب و فاضلاب شهری استان قم آورده است: اینجانب از تک‌تک شما عزیزان که عزم خود را جزم نموده و به وظیفه حیاتی و مقدس خود در قبال مردم شریف و مصیب دیده عمل کرده و می‌کنید، صمیمانه سپاسگزاری می‌نمایم و تاکید می‌کنم، من و سایر همکارانتان در وزارت نیرو همچنان پشتیبان و یاور شما در راستای رفع مشکلات و خدمت رسانی مطلوب و هر چه بهتر به مردم مصیبت‌دیده مناطق زلزله‌زده هستیم.

یادآور می شود شرکت آب و فاضلاب استان قم از همان آغاز وقوع زلزله با ارسال تانکر آبرسانی و همچنین نیروهای متخصص به مناطق مصیبت زده غرب کشور تلاش کرد تا بخشی از مشکلات ناشی از این حادثه تلخ را بکاهد.

 

/ حسین باریکلو /

اشتراک گذاری instagram

 برچسب ها # خبرگزاری پانا
captcha