• تاریخ انتشار: 12 دی 1396 - 10:00
  • سرویس: اصفهان
  • بازدید:‌ 33
گزینشگران می توانند در راه ارائه آموزش های مطلوب به نسل آینده تاثیرگذار باشند

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:

گزینشگران می توانند در راه ارائه آموزش های مطلوب به نسل آینده تاثیرگذار باشند

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: همه گزینشگران افرادی عالم و متعهد هستند که با انتخاب و گزینش افراد به عنوان معلمان فردا می توانند در راه ارائه آموزش های مطلوب به دانش آموزان، آینده سازان فردا تاثیرگذار باشند.


به گزارش پانا اصفهان، محمد جواد احمدی در همایش گزینشگران هسته گزینش آموزش و پرورش استان اصفهان اظهار کرد: تا زمانی که کسی در میدان آموزش و پرورش قرار نگیرد متوجه گستردگی کار و حجم بالای کار و همچنین زوایای پنهانی کاری که نیروهای گزینش در گمنامی به تنهایی انجام می دهند نخواهد بود و یکی از این گروه ها، فعالان هسته گزینش است که با وجود همه مشکلات کار خود را ادامه می دهند.
وی افزود: همه گزینشگران افرادی عالم و متعهد هستند که با انتخاب و گزینش افراد به عنوان معلمان فردا می توانند در راه ارائه آموزش های مطلوب به دانش آموزان، آینده سازان فردا تاثیرگذار باشند. 
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با نگاهی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) پیرامون گزینش در تاریخ 15 دی ماه سال 1361 می توان به اهمیت این موضوع پس برد.
محمد جواد احمدی بیان کرد: بعد از مصاحبه با نیروها، دوران آزمایشی است که به عنوان فرصت احیا برای فرد مورد نظر مطرح است، بسیار تعیین کننده می باشد و باید فرد مناسب تر با توانایی بالاتر انتخاب شود.
وی تصریح کرد: معتقدم ما تا با جنبه الگویی جامعه را به رشد دعوت نکنیم، آب در هاون می کوبیم. 

اشتراک گذاری instagram

captcha