امروز: چهارشنبه 2 اسفند 1396 - 18:13

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی:

توجه به اخلاق ملاک گزینش افراد باشد

توجه به اخلاق ملاک گزینش افراد باشد

بجنورد (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی ملاک گزینش افراد را توجه به اخلاق و قانون دانست.

براتعلی حاتمی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی  در جلسه هماهنگی هسته گزینش اظهار کرد:  حقیقت کار گزینش بر کسی پوشیده نیست و همه بر اهمیت کار گزینش آشنا هستند.

 وی ادامه داد: بعضی از رفتار های ناهنجار در درون افراد نهادینه شده است که باید طبق قانون با آنها برخورد شود ، اما گهگاهی بعضی از رفتار ها به خاطر ندانستن وکم دقتی اتفاق می افتد که باید ملاک اخلاق را رعایت کرد.

 حاتمی اشاره کرد: وظیفه هدایت انسان ها کار بزرگی است که به معلم ها سپرده شده است که باید در این راستا افراد قوی و باهوش انتخاب شوند.

 رئیس اداره هسته گزینش آموزش و پرورش استان در ادامه بیان کرد: شرایط عمومی ،اعتقادی وسیاسی افراد  بعد از قبولی در آزمون و مصاحبه تخصصی در مصاحبه عمومی مورد بررسی قرار می گیرد.

 علی عاقل با اشاره به هفته گزینش  بیان کرد:  دیدار با نماینده ولی فقیه ، پیاده روی ، دیدار باخانواده کارکنان شهید هسته گزینش ، برگزاری همایش  و ارائه گزارش به همکاران و عموم مردم از برنامه های  هفته گزینش می باشد

 رئیس هسته گزینش در پایان بیان کرد: در  یک سال گذشته قریب به 4 هزار پرونده  اعم از ( قبول شدگان ماده 28 ، دانشگاه فرهنگیان ،نیروی حق التدریسی آزاد  و دولتی ، نیروی قرار دادی  و پیمانی ) مورد بررسی و رای ابلاغ شده است که در صورت نیاز نیز مصاحبه انجام گرفته است.

 

 

 

نظرات
1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.