• تاریخ انتشار: 10 دی 1396 - 09:34
  • سرویس: خراسان شمالی
بالغ بر 25 میلیون و 500 هزار ریال برای کمک به زلزله زدگان  کرمانشاه جمع آوری شده است

مدیر سازمان دانش آموزی خراسان شمالی در گفت و گو با پانا:

بالغ بر 25 میلیون و 500 هزار ریال برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه جمع آوری شده است

مدیرسازمان دانش آموزی خراسان شمالی ، گفت: تاکنون مبلغ 25 میلیون و 500 هزار ریال توسط مربیان و دانش‌آموزان پیشتاز خیر و نوع‌دوست این استان در قالب طرح فرهنگی "امواج مهربانی" برای کمک به زلزله‌ زد گان کرمانشاه جمع آوری شده است.


مجید مصباح  مدیر سازمان دانش آموزی خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگارپانا افزود:  در پی وقوع زلزله در استان‌های غربی کشور به ویژه  استان کرمانشاه  و ابراز همدردی با بازماندگان ، به منظور کاستن بخشی از آلام و مشکلات دانش‌آموزان  حادثه‌ دیده، طرح فرهنگی "امواج مهربانی" در وزارت آموزش و پرورش با محوریت سازمان دانش‌آموزی اجرا شد.

وی  افزود: در این راستا ، فرهنگیان و دانش آموزان ، پس از اعلام خبر جمع آوری، برای آسیب دیدگان حادثه زلزله غرب کشور با شور واشتیاق در کنار سایر مردم حضورداشتند. که کمک های نقدی و غیر نقدی.

مصباح عنوان کرد: در قالب طرح فرهنگی  "امواج مهربانی" برای کمک به دانش‌آموزان و فرهنگیان زلزله‌زده کرمانشاه، کمک ها از شهرستان ها و مناطق استان  به صورت نقدی و غیر نقدی شامل مواد غذایی،  لوازم التحریر و پتو و ...  به دفاتر سازمان دانش‌آموزی خراسان شمالی  تحویل داده شد.

وی  افزود: کمک های نقدی و غیر نقدی پیشتازان خراسان شمالی همچنان ادامه دارد.

اشتراک گذاری instagram

 برچسب ها # خبرگزاری پانا
captcha