• تاریخ انتشار: 08 دی 1396 - 10:35
  • سرویس: اجتماعی - آسیب های اجتماعی - قضایی و انتظامی
ممنوعيت ازدواج دختران زير 13 سال در دستور كار نشست ابتکار با نمایندگان زن مجلس

در گفت‌وگو با پانا مطرح شد

ممنوعيت ازدواج دختران زير 13 سال در دستور كار نشست ابتکار با نمایندگان زن مجلس

تهران (پانا) - معاون رئیس‌جمهوري در امور زنان و خانواده از برگزاری نشست مشترک با نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی با موضوع مقابله با کودك‌‌آزاري و ممنوعيت ازدواج دختران زير 13 سال خبر داد.


معصومه ابتکار در گفت‌وگو با پانا درباره برگزاری نشست مشترک معاونت امور زنان و خانواده با فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: قرار بود جلسه‌ای با فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در زمینه مشکلات کودکان و نوجوانان و به ویژه دختران با موضوع ممنوعیت ازدواج دختران زیر 13 سال برگزار شود .

معاون رئيسجمهوري در امور زنان و خانواده درخصوص برگزاری جلسه مشترک معاونت زنان با فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی تا پایان سال جاری گفت: ان‌شاءالله تا پایان سال این نشست مشترک برگزار می‌شود و امیدواریم تصمیمات خوبی در زمینه مسایل مربوط به کودکان و نوجوانان اتخاذ شود.

 معصومه ابتکار در اولین نشست خبری خود در سمت معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده که در پایان مردادماه برگزار شد، در پاسخ به پانا از برگزاری نشست مشترک تخصصی با فراکسیون زنان مجلس درباره لایحه حمایت از حقوق کودکان و ممنوعیت ازدواج کودکان زیر 13 سال گفت: در این زمینه همکاری‌های جدی با مجلس و حقوقدان‌ها خواهیم داشت و از تجربیات گذشته و همچنین سایر کشورها استفاده خواهیم کرد.

اشتراک گذاری instagram