• تاریخ انتشار: 19 خرداد 1396 - 14:32
  • سرویس: شهر تهران
وداع با پیکرهای پاک شهدای ترور در تهران برگزار شد

وداع با پیکرهای پاک شهدای ترور در تهران برگزار شد

پیکر پاک شهدای حادثه تروریستی با حضور باشکوه مردم تا خیابان حافظ تشییع و سپس برای خاکسپاری به بهشت زهرا(س) منتقل شد.


به گزارش پانا شهر تهران,پیکر پاک شهدای حادثه تروریستی با حضور باشکوه مردم تا خیابان حافظ تشییع و سپس برای خاکسپاری به بهشت زهرا(س) منتقل شود.
درحال حاضر، جمع کثیری از مردم مومن و روزه دار تهران پس از اقامه نماز جمعه با حضور در مقابل دانشگاه تهران درحال تشییع و وداع با پیکرهای پاک شهدای ترور هستند.
نظم و انضباط ویژه ای از مقابل دانشگاه تهران تا پل حافظ در مسیر برگزاری مراسم تشییع حاکم است و نیروهای انتظامی و پلیس راهور در طول مسیر و مسیرهای منتهی به آن حضور موثر و فعالی دارند.
همچنین نیروهای آتش نشانی و اورژانس نیز در طول مسیر حضور دارند.
جمعیت در مقابل دانشگاه تهران لحظه به لحظه در حال افزایش است.
مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و مرگ بر آل سعود از جمله شعارهای مردم شرکت کننده در مراسم است.
روز چهارشنبه 17 خرداد و مصادف با 12 رمضان در دو حمله تروریستی جداگانه، ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی (ره) هدف تیراندازی پنج تن از مهاجمان انتحاری مسلح قرار گرفت که در نتیجه آن، 17 نفر شهید و 46 نفر مجروح شدند.
به گفته منابع امنیتی، با هوشیاری ماموران پلیس حرم مطهر امام خمینی(ره)، یکی از مهاجمان انتحاری قبل از اقدام مورد اصابت گلوله قرار گرفت و فرد انتحاری دیگر نیز خود را منفجر کرد. سه مهاجم به ساختمان مجلس نیز در جریان درگیریها به هلاکت رسیدند.
وزارت اطلاعات با افشای هویت و عکس ترویستها اعلام کرد: «تیم عملیاتی داعش که در عملیات تروریستی حرم مطهر و مجلس شورای اسلامی مشارکت داشتند 5 نفر از عناصر تروریست سابقه دار وابسته به گروه های وهابی و تکفیری بودند که پس از جذب توسط گروهک تروریستی داعش، از کشور خارج شده و در جنایات این گروهک تروریستی در موصل و رقه مشارکت داشتند.»
گروهک تروریستی داعش روز گذشته مسئولیت حمله به ساختمان مجلس و حرم امام(ره) را بر عهده گرفته بود.

اشتراک گذاری instagram

 برچسب ها # خبرگزاری پانا
captcha