• تاریخ انتشار: 27 بهمن 1395 - 09:06
  • سرویس: استانها - خراسان شمالی

کارگاه پیشگیری ازآسیب های اجتماعی درشهرستان فاروج برگزارشد

کارگاه پیشگیری ازآسیب های اجتماعی در دبیرستان شبانه روزی پسرانه نمونه دولتی الغدیر شهرستان فاروج برگزارشد.

به گزارش پانا خراسان شمالی، یدالله شعف جو مدرس این دوره از کارگاه ، در جمع دانش آموزان دبیرستان شبانه روزی پسرانه نمونه دولتی الغدیر شهرستان فاروج با اشاره به اهمیت مدیریت فضای مجازی گفت:ارتباطات به سرعت نور دنیا را تبدیل به یک دهکده جهانی کرده است.

وی افزود: خودتان را با کتاب ها بیشتر آشنا کنید و ادب و خوش اخلاقی را یاد بگیرید و اگر کسی با شما بداخلاقی کرد با مهربانی به او پاسخ دهید.

شعف جو در ادامه اظهار داشت:پدر،مادر و دبیران شما بهترین دوستان شما هستند و برای تک تک شما دانش آموزان هم خانواده و هم جامعه هزینه می کنند لذا در انتخاب رشته با توجه به توان وعلاقه رشته خود را سنجیده انتخاب نمایید و در این زمینه بهترین مشاوران تحصیلی در مدارس هستند و حتما با آن ها نیزمشورت کنید.

رئیس سازمان دانش آموزی شهرستان فاروج نیز گفت:شهروند خوب کسی است که آزارش به کسی نرسد و کسی پیش خدا عزیز است که با تقوا باشد و چیزهایی را که دین،جامعه و عرف ما قبول کرده آن را برجسته کرده و در زندگی خود استفاده نماییم.

مسعود ذوقی افزود:هدف ما از برگزاری چنین کارگاه هایی سعادت همه دانش آموزان است و اینکه کسی به سمت آسیب های اجتماعی پیش نرود.

وی گفت:این طرح با تحت پوشش گرفتن 723 نفر دانش آموز از ابتدای مهرماه سال جاری آغاز و در سه آموزشگاه شهید توافقی،الغدیر و کوشش برگزار گردیده و تاپایان اسفندماه در مدارس شهید نیک پی و شهید فراهی نیز برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری
captcha