• تاریخ انتشار: 29 دی 1395 - 12:59
  • سرویس: کرمانشاه
اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی با جدیت دنبال می شوند

دکتر رازانی:

اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی با جدیت دنبال می شوند

استاندار کرمانشاه گفت: مدیریت ارشد استان اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی توسط رهبر معظم انقلاب را با جدیت دنبال می کند.


به گزارش خبرگزاری پانا کرمانشاه؛ دکتر رازانی در نشست هماهنگی اجرای سیاست ها و برنامه های اقتصاد مقاومتی استان که با حضور معاونین استاندار و دیگر مدیران ادارات و سازمان های استان برگزار گردید اظهار داشت: موضوع اقتصاد مقاومتی به طور مشخص از اواسط سال گذشته به گفتمان اجرایی و اقتصادی کشور تبدیل شد و از آن زمان تاکنون به شکل جدی در دستور کار دولت قرار گرفته است.

استاندار کرمانشاه افزود: در راستای اجرای سیاست ‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه منتاظر با این ستاد در نهاد ریاست جمهوری به پیگیری های مربوطه می پردازد.

این مقام ارشد استان تصریح کرد: از همان زمان آغاز کار سرفصل های مختلف اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار گرفت و تاکنون اقدامات متعددی در این زمینه صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: مدیریت ارشد استان با توجه به اهمیت موضوع به دنبال این است که  تمامی سرفصل های اقتصاد مقاومتی مانند پیگیری پروژه های مهم، واگذاری طرح ها و پروژه ها، تسهیل و رفع موانع تولید، توسعه صادرات غیرنفتی، جذب سرمایه گذاری و توسعه شرکت های دانش بنیان به شکل جدی اجرایی شوند.

دکتر رازانی اظهار داشت: به همین منظور پیگیری روند اجرای هر کدام از این سرفصل ها توسط معاونت های استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دیگر سازمان های مرتبط دنبال می شود.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: گزارش پیشرفت و موانع موجود در روند اجرایی شدن این برنامه ها در نشست های ستاد اجرایی اقتصاد مقاومتی استان ارایه می شوند.

وی تصریح کرد: مدیریت ارشد استان تمام توان خود را به کار گرفته تا عملکرد استان در این زمینه به متوسط  کشوری نزدیک شود.

اشتراک گذاری

 برچسب ها # خبرگزاری پانا
captcha