• تاریخ انتشار: 23 دی 1395 - 12:19
  • سرویس: البرز
برنامه های هفته شوراها از 24تا 30دیماه اعلام شد

دبیر هماهنگی امور شوراهای آموزش و پرورش خبرداد:

برنامه های هفته شوراها از 24تا 30دیماه اعلام شد

هفته تشکیل شوراهای آموزش و پرورش فرصت بسیار مغتنمی است تا مراتب سپاس و قدردانی خودمان را از زحمات و تلاش های بی وقفه و ارزنده تمامی فرهنگیان دلسوز و بصیر و مدیران سختکوش و توانمند استان که در کمال اخلاص و ایثار در راستای تعلیم و تربیت نسلی اندیشمند، عالم، خلاق، سخت کوش، مؤمن، متعهد و ولایتمدار تلاش می نمایند، اعلام نمائیم.


احمد دهقان کارشناس مسئول امور شوراهای آموزش و پرورش استان البرز در مصاحبه با خبرنگار پانا ضمن گرامیداشت هفته شوراها گفت : هفته تشکیل شوراهای آموزش و پرورش فرصت بسیار مغتنمی است تا مراتب سپاس و قدردانی خودمان را از زحمات و تلاش های بی وقفه و ارزنده تمامی فرهنگیان دلسوز و بصیر و مدیران سختکوش و توانمند استان که در کمال اخلاص و ایثار در راستای تعلیم و تربیت نسلی اندیشمند، عالم، خلاق، سخت کوش، مؤمن، متعهد و ولایتمدار تلاش می نمایند، اعلام نمائیم.

دهقان افزود: بدون تردید این معلمان شـریف و دلسـوز هسـتند که در عرصـه زنـدگی  بشـری  جـهان  کنـونی، سـرنوشـت و  سـعادت ملـت ها را رقم می زنند و با کوشش های خود پیشرفت و سرافرازی را بنیان می نهند.
وی اظهار داشت:  مشارکت در آموزش و پرورش پدیده ­ای است که از دیرباز مورد توجه کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه بوده است و این بدان معناست که اداره چنین دستگاه عظیم برای تأمین و تربیت نیروی انسانی بدون مشارکت مردم و مسئولین چندان مطلوب نخواهد بود.

مسول امور شوراهای آموزش و پرورش در ادامه ضمن بیان روز شمار این هفته اعلام کرد : در روز چهارشنبه 29دیماه از ساعت 15تا 17همایش گرامیداشت هفته شوراها با حضور طهائی استاندار البرز، آیت الله حسینی همدانی امام جمعه کرج ،فرمانداران شهرستان ها ائمه جماعات ، روسای آموزش و پرورش مناطق و نواحی تابعه وسایر اعضای شورا در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار می گردد.
وی ادامه داد : در این همایش  روحی زاده مسئول ارزیابی شوراهای وزارت آموزش و پرورش وهمچنین عباس پور مدیر شوراهای وزارت آموزش و پروش  سخنرانی خواهند کرد.

دهقان هدف از برگزاری این همایش را تبیین اهمیت شوراها ونقش موثر آن در حل معضلات و مشکلات وپیشبرد اهداف آموزش و پرورش بیان کردو افزود: درجریان این همایش گزارش عملکرد یکساله شورای آموزش و پرورش استان وشهرستانها به سمع و نظر حاضرین خواهد رسید.
وی درپایان اظهار کرد: این هفته را به تمامی فرهنگیان گرانقدر، مدیران فرهیخته، خیرین ارجمند، اولیاء محترم، دانش آموزان عزیز و همچنین به اعضای پرتلاش و دلسوز شورای آموزش و پرورش استان و شهرستان تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت و سربلندی همگان را از درگاه ایزد منان مسئلت داریم.
دهقان در پایان ضمن دعوت از اصحاب رسانه برای پوشش خبری این همایش روز شمار هفته شوراهارا اینگونه اعلام کرد:

ردیف

تاریخ

موضوع

1

24/10/1395

شورا و مشورت در اسلام

2

25/10/1395

شوراهای آموزش و پرورش، اقدام و عمل در تحقق اقتصاد مقاومتی

3

26/10/1395

شوراهای آموزش و پرورش، ‌تحقق مشارکت و نظارت مردمی

4

27/10/1395

شوراهای آموزش و پرورش و شیوه های نوین مدیریت مدارس

5

28/10/1395

شوراهای آموزش و پرورش و سند تحول بنیادین 

6

29/10/1395

شوراهای آموزش و پرورش ، سازمان ها ، نهادها و تقسیم کار ملی

7

30/10/1395

شوراهای آموزش و پرورش،‌ تقویت نظام مالی مدارس و تحقق عدالت آموزشی

 

اشتراک گذاری

captcha