• تاریخ انتشار: 23 دی 1395 - 11:35
  • سرویس: فرهنگی و هنری - تجسمی و موسیقی
«آن گذشت» روانه بازار شد

«آن گذشت» روانه بازار شد

خبرگزاری پانا:آن گذشت آهنگ جدید رامین امینی که به تازگی مجوز خود را از وزارت فرهنگ و ارشاد دریافت کرده بود به بازار فروش‌ قدم گذاشت.


به گزارش خبرنگار فرهنگی پانا؛ رامین امینی خواننده جوان کشور که به تازگی به شکل رسمی پا در عرصه موسیقی گذاشته است با توجه به گذراندن دوره کودکی خود در خانواده هنرمند درباره دلیل علاقه مندی خود به موسیقی و خوانندگی گفت: دلیل علاقه مندی من به موسیقی شاید خوانواده ای بود که در آن بزرگ شدم،پدرم نوازنده ی سنتور و پیانو است و از همان اوایل کودکی من را به نواختن پیانو تشویق می کردند به طوری که موسیقی را به شکل علمی از ایشان یاد گرفتم و بعد از پانزده سالگی به صورت جدی پیانو زدم و به گیتار علاقه مند شدم.
امینی که در کنار خوانندگی به ساختن موسیقی نیز علاقه مند است و موسیقی متن فیلم هایی مانند مهمان امام رضا(ع)،دختر افغان و... ساخته است در این باره افزود: فعالیت حرفه ای آهنگسازی و خوانندگی من با ساخت استودیویم در تهران و شروع پروژه های جدیدی مثل فیلم خواستگار فراری شروع شد و با خواننده هایس مثل رضا مشیری مسعود امامی و... همکاری داشتم و برایشان ملودی ساختم و اولین اثر خود را که آهنگسازی اش را هم خودم انجام دادم به نام بهار منجمد را آماده کردم اما به دلیل فعالیت های ناخواسته با چند سایت موفق به گرفتن مجوز نشدم.
این خواننده جوان که آثار دیگری به نام نفس، دختر پاییزی را ساخته است درباره ی آخرین اثر خود گفت: آخرین کاری که در دست دارم در حال حاضر یک  اثر متفاوت به سبک تلفیقی از موسیقی پاپ و سنتی است.
وی درباره انتخاب نام این ترانه افزود:اسم این ترانه «آن گذشت» است کن دلیل انتخاب این اسم اتفاقاتی بود که‌ در گذشته من را به خود درگیر کرده بود که‌ این ترانه باعث فراموشی این گذشته تلخ شد و باعث شد به همان قدرت و انگیزه قبلی برگردم.
وی در پایان با اشاره برساخت چند تک آهنگ اضافه کرد: باید بگویم شک ندارم در آینده ای نزدیک جایگاه ویژه ای در آهنگسازی و خوانندگی خواهم داشت چون برای ساخت هر آهنگ انرژی و احساس زیادی صرف میکنم .

اشتراک گذاری instagram

 برچسب ها # خبرگزاری پانا
captcha