• تاریخ انتشار: 23 دی 1395 - 11:07
  • سرویس: سازمان ها و مراکز تابعه

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش:

مدیران مدارس نقش مهمی در تقویت حس مشارکت جویی دانش آموزان دارند

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش وپرورش گفت: مدیران مدارس نقش مهمی در تقویت حس مشارکت جویی و نقش آفرینی دانش آموزان در فعالیت های مدرسه دارند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، سیدرحیم میرشاه ولد در نشست هم اندیشی مدیران مدارس استان همدان اظهار کرد: دغدغه های فرهنگی وتربیتی ایجاب می کند که از تمام ظرفیت ها در جهت پیشرفت و ارتقای آموزش و پرورش  استفاده شود.

 

وی با اشاره به اهمیت همکاری و مشارکت اولیا و خلنواده ها در برنامه های تربیتی و آموزشی، تصریح کرد: مدیران مدارس نقش مهمی در زمینه سازی برای این مهم دارند.  

 

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش با بیان این که نباید نگاه صفر وصدی به مباحث تربیتی و فرهنگی داشته باشیم، افزود: استفاده حداکثری از حداقل امکانات دراین حوزه باعث استمرار حرکت ها و برنامه های می شود.

 

وی نقش آفرینی  دانش آموزان در فعالیت های مدرسه را مهم خواند و خاطرنشان کرد: وقتی می گوییم مدرسه خانه‌ی دوم  دانش آموزان است، باید درعمل نیز این مهم  بروز ظهور داشته باشد.

 

میر شاه ولد ادامه داد: مدیران مدارس نقش مهمی در تقویت حس مشارکت جویی و نقش آفرینی دانش آموزان در فعالیت های مدرسه دارند. 

اشتراک گذاری
captcha