• تاریخ انتشار: 23 دی 1395 - 10:42
  • سرویس: آذربایجان غربی

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی:

28 درصد از مدارس استان دارای نمازخانه مستقل می باشد

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: ٢٨ درصد از مدارس استان داراي نمازخانه مستقل هستند که اين رقم در سال هاي اخير ٢١ درصد بود.

به گزارش خبرنگار پانا آذربایجان غربی، فریدون سید مصطفوی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی در دوره آموزشي مديريت برنامه هاي ياوران نماز (طرح مبین) اظهار داشت: آموزش و پرورش استان دارای دوسیاست مهم می باشد که طی سال های اخیر بار ها باز گو شده ، اخلاق و حفظ حرمت فرهنگيان و حفظ جايگاه معلم و دانش آموز سياست اول و دوري از سياست زدگي كه سمي بيش براي آموزش و پرورش نيست ، سياست دوم مجموعه مديريتي آموزش و پرورش است.

وی گفت: ٢٨ درصد از مدارس استان داراي نمازخانه مستقل هستند گه اين رقم  در سال هاي اخير ٢١ درصد بود شایان ذکر است تمامی مدارش کشور دارای نمازخانه می باشند.

مصطفوی ادامه داد: از مدیران و مربیان پرورشی مدارس تقاضا داریم موضوع نماز را در اولویت کاری خویش قرار دهند چون شما مدیران و مربیان بهتر از مدیران ستادی می توانید با دانش آموزان ارتباط یرقرار کنید چراکه دانش آموزان مستقیما در اختیار شما قرار دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه افزود: نماز کلید تربیت صالح نسل آینده دانش آموزان است و نماز خانه زینت مدرسه می باشد.

وی درپایان افزود: امكان ندارد جلسه اي در آموزش و پرورش برگزار شود و موضوع نماز و قرآن در آن پرداخت نشود و من به عنوان مدیر کل باید در صف اول نماز باشم تا همکاران و مجموعه آموزش و پرورش نیز پیگیر نماز باشند.

اشتراک گذاری
captcha