• تاریخ انتشار: 23 دی 1395 - 09:19
  • سرویس: آذربایجان شرقی
مدیر جدید آموزش و پرورش میانه منصوب شد

با حکم مدیر کل آموزش و پرورش استان؛

مدیر جدید آموزش و پرورش میانه منصوب شد

مراسم معارفه معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه با حضور، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی و معاونین و کارشناسان مدیریت در محل سالن کنفرانس آموزش و پرورش میانه برگزار شد.


به گزارش خبرنگار پانا از آذربایجان شرقی، در این مراسم با صدور حکمی از سوی جعفرپاشایی، مدیر جدید آموزش و پرورش میانه منصوب شد.

طاهرعلمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم علی فرامرزی مدیر سابق آموزش و پرورش میانه، حضور ساجدی فر را به عنوان معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه تبریک گفت و افزود: ما دانش آموزان را بعنوان امانت قبول کرده ایم و باید در تعلیم و تربیت آنها نهایت تلاش خود را بکار گیریم.

ساجدی فر معاون مدیر کل و مدیر جدید آموزش و پرورش میانه، با تسلیت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و یادآوری شخصیت برجسته مرحوم دکتر فرامرزی؛ به همت و تلاش حداکثری کلیه فرهنگیان برای ارتقای سطح آموزشی و پرورشی منطقه تأکید کرد و سخنان مبسوطی در این خصوص بیان داشت.

این مراسم با ابلاغ حکم و معرفی یوسف ساجدی فر بعنوان معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه خاتمه یافت.

اشتراک گذاری instagram

captcha